ru ua
 

 Актуально!
Ближайшие семинары :
Больше семинаров...
(план-график на апрель)

Допомога :: реєстрація :: забув пароль :: профіль :: правила  

 : розширений
 : по класифікатору
 : документів
 : загалом по порталу
Курсы валют на PROext
Межбанковские курсы валют

Відпустки: читаємо, нараховуємо, відпочиваємо!

Усе необхідне для розрахунку відпускних (правила, методика розрахунків, кількість днів відпустки, що належить працівникам Вашого підприємства, приклади нарахування відпускних), є на цій сторінці.
 1. Останні новини >>>
 2. Бланки та форми >>>
 3. Довідники >>>
 4. Документи та коментарі >>>
 5. Аналітичні статті тижневика «Дебет-Кредит» >>>
 6. Запитання та відповіді >>>
 7. Консультації >>>
 8. Поради та обговорення на ДК-форумі >>>

НОВИНИ

Всі новини по темі >>>

БЛАНКИ ТА ФОРМИ

ДОВІДНИКИ

Інші довідники

ДОКУМЕНТИ ТА КОМЕНТАРІ

АНАЛІТИЧНІ СТАТТІ ТИЖНЕВИКА «ДЕБЕТ-КРЕДИТ»

 • Матдопомога додатково до відпусткових
  Керівник підприємства прийняв рішення надавати працівникам при отриманні щорічної основної відпустки в 2014 році, крім суми відпусткових, ще й матеріальну допомогу на оздоровлення у розмірі середньомісячної зарплати.
 • Сума декретних у звіті до ПФУ
  З 01.07.2013 р. набрали чинності зміни, внесені Законом №231. Одна з найважливіших змін — включення допомоги по вагітності та пологах до бази нарахування ЄСВ. Як наслідок, період відпустки по вагітності та пологах з 01.07.2013 р. включається до страхового стажу застрахованих осіб.
 • Путівки від ФСС з ТВП самозайнятим особам
  Настало літо, і більшість платників податків/зборів/внесків замислюються над тим, як піти у відпустку (у т. ч. і за путівками від ФСС з ТВП). Серед таких платників є, безумовно, і самозайняті особи. Але чи мають вони право на фінансування витрат на оздоровлення з боку держави? Аналізу цього питання присвячено цю статтю.
 • Декретні: до і після
  Працівниця іде у відпустку у зв'язку з вагітністю та пологами з 20.06.2013 р. Чи нараховуватиметься ЄСВ на суму допомоги з урахуванням змін, які набрали чинності з 01.07.2013 р.? ...
 • Путівки від ФСС з ТВП працівникам
  Відпочивати завжди приємно. Але особливо приємно відпочивати тоді, коли за це платить ФСС з ТВП. Тож саме час з'ясувати, як замовити, отримати й обліковувати путівки від цього Фонду.
 • Основи виплати допомоги по вагітності та пологах
  Народження нової людини — це завжди свято для всіх рідних та близьких. Але, крім радості, це ще й великі клопоти і матеріальні витрати. Фінансово допомогти породіллям покликана допомога по вагітності та пологах від ФСС з ТВП. А оскільки така допомога працівникам виплачується за місцем їхньої праці, то клопоту вистачить і для бухгалтера.
 • Щорічні відпустки: відповіді на запитання-2
  У цій статті ми продовжуємо відповідати на актуальні запитання щодо надання відпусток працівникам
 • Щорічні відпустки: відповіді на запитання
  Чим ближче літо, тим частіше у бухгалтерів виникають запитання щодо надання й оплати відпусток. Цій темі було присвячено чимало статей у нашому журналі, а сьогодні ми відповімо на деякі із запитань, що ставляться найчастіше. ...
 • Робота з ненормованим робочим днем
  Однією з можливостей використання праці працівників є встановлення їм ненормованого робочого дня. Такий режим може застосовуватися у випадках, коли звичайне нормування праці працівників є неможливим. Про те, як встановити працівникам такий режим, до кого він застосовується і які переваги має для працедавців і працівників, йтиметься у цій статті.
 • Резерв відпусток на підприємстві
  Одним із видів забезпечень витрат для покриття майбутніх виплат, які створює юрособа, є резерв витрат на оплату чергових відпусток її найманих працівників. До цього ж резерву включаються суми, покликані фінансувати витрати на сплату ЄСВ із суми відпусткових майбутніх звітних періодів. Про те, як створити такий резерв і використовувати в господарській діяльності, як відображати зазначені операції в бухгалтерському та податковому обліку підприємства, розповість ця стаття.
 • ФОП — платник ЄП збирається у декрет
  До редакції «ДК» надходять запитання, що стосуються декретних відпусток жінок, які є суб'єктами підприємницької діяльності.Розгляньмо, як отримати допомогу з вагітності та пологів, якщо підприємниця — платник ЄП не має договору про добровільне страхування. Чи має право жінка-підприємець на отримання допомоги для догляду за дитиною до трьох років? Чи потрібно під час декретної відпустки сплачувати єдиний податок та ЄСВ?
 • Путівки працівникам: облік та оподаткування
  Літо — пора відпусток. Щороку в цей час тисячі наших співвітчизників від'їжджають у санаторії та на бази відпочинку, при цьому дехто з них — коштом Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (ФСС з ТВП) або працедавця.
 • Відпустка у платника ЄП — фізособи
  Ця стаття буде цікавою для платників єдиного податку першої та другої груп. Адже для таких підприємців нормою п. 295.5 ПКУ передбачено звільнення від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки.Щоправда, за дотримання певних умов
 • Після «декрету» — у відпустку
  Працівниця, перебуваючи у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами, у березні 2012 р. подала заяву про те, що після цієї відпустки хоче використати щорічну оплачувану відпустку. Як правильно розрахувати середню зарплату?
 • Перехідні відпусткові: облік та оподаткування
  Літо — пора щорічних відпусток і нарахування відпусткових. Для того щоб бухгалтери добре підготувалися до цієї спекотної пори, розглянемо у статті один із варіантів нарахування та оподаткування відпусткових.
 • Соціальна відпустка — хто має на неї право?
  Майбутнє держави — це діти, які так потребують материнської уваги. Про те, хто має право на відпустку по догляду за дитиною та додатковою відпусткою якої тривалості можуть скористатися батьки, — читайте у коментованих листах, а також у нашому матеріалі далі.
 • Мінсоцполітики на захисті прав найманих працівників
  Мінсоцполітики видало лист від 17.06.2011 р. №9/242пд, де роз'яснюються окремі проблемні моменти трудового законодавства. Зокрема,надано відповідь на такі запитання: 1) як підприємство може встановити скорочений робочий час; 2) як надати працівникові відпустку за минулі роки; 3) як правильно обрахувати відпусткові; 4) як проіндексувати зарплату сумісникові.
 • Працівникам — відпустки!
  У цьому матеріалі розглянемо практичні моменти, пов'язані з наданням відпусток
 • Що потрібно знати про відпустки
  З приходом тепла працівники починають замислюватися про відпустки. А ось бухгалтерам підприємств потрібно знати, яку саме відпустку можна надати тому чи іншому працівникові, та головне — як правильно нарахувати відпусткові в умовах дії Податкового кодексу. У цьому матеріалі розглянемо, які саме бувають відпустки
 • Це солодке слово «відпустка»
  Ніби нічого складного у розрахунку відпусткових немає — визначити середньоденну зарплату і помножити на кількість днів відпустки. Але є тут і нюанси.
 • Продовження і перенесення відпусток
  Розгляньмо в цій статті порядок перенесення або продовження відпусток та деякі їхні особливості.
 • Додаткова відпустка працівникам, які мають дітей
  Проаналізуємо роз'яснення Мінпраці, надане в листі від 21.07.2010 р. №215/13/116-10, щодо додаткових соціальних відпусток працівникам, які мають дітей. Посилена увага до цього виду відпусток спричинена тим, що, на відміну від інших додаткових відпусток, у разі звільнення працівника йому виплачується грошова компенсація за всі не використані ним дні такої додаткової відпустки.
 • Якщо оформлюється навчальна відпустка...

ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

КОНСУЛЬТАЦІЇ

Всі консультації по темі >>>

Отримати консультацію >>>

Останні консультації по темі:

ПОРАДИ ТА ОБГОВОРЕННЯ НА ДК-ФОРУМІ

Інші
 На початок 
0.547317