ru ua
 

 Актуально!
Ближайшие семинары :
Больше семинаров... (полный план-график)


 : загальний по сайту
Курсы валют на PROext
Межбанковские курсы валют

Відпустки: читаємо, нараховуємо, відпочиваємо!

Усе необхідне для розрахунку відпускних (правила, методика розрахунків, кількість днів відпустки, що належить працівникам Вашого підприємства, приклади нарахування відпускних), є на цій сторінці.
 1. Останні новини >>>
 2. Бланки та форми >>>
 3. Довідники >>>
 4. Документи та коментарі >>>
 5. Аналітичні статті тижневика «Дебет-Кредит» >>>
 6. Запитання та відповіді >>>
 7. Консультації >>>

НОВИНИ

Всі новини по темі >>>

Останні новини:

 

БЛАНКИ ТА ФОРМИ

 

ДОВІДНИКИ

Інші довідники

 

ДОКУМЕНТИ ТА КОМЕНТАРІ

 

АНАЛІТИЧНІ СТАТТІ ТИЖНЕВИКА «ДЕБЕТ-КРЕДИТ»

 • Порядок надання щорічних відпусток
  Із оформленням відпусток, обчисленням та виплатою відпусткових мав справу кожен бухгалтер. З'ясуймо, які важливі аспекти порядку надання відпусток та їх відображення в податковому обліку слід тримати в полі зору бухгалтерам.
 • Відображення відпусток у звітності
  Якщо протягом звітного періоду працівнику надається оплачувана відпустка, такий факт виплати доходу фіксується у звітності. Порядок відображення наданих відпусток у звітності залежить від виду відпустки.
 • Щорічні та додаткові відпустки
  Добре працює той, хто добре відпочиває. Уміння переключитися з робочих процесів на відпочинок, щоб набратися нових сил, — важлива риса, яку цінує в своїх підлеглих добрий керівник. Але, на жаль, коли мова заходить про час надання такого відпочинку, бажання працівників і можливості робочого процесу на підприємстві не завжди збігаються. Про особливості надання щорічних та додаткових відпусток розповімо далі.
 • Путівки від працедавця
  Літо — час оздоровлення працівників. І працедавець може взяти в ньому безпосередню участь, наприклад, виплативши працівникам матдопомогу на оздоровлення, а також надавши безкоштовно путівки до санаторно-курортних установ. Розповімо про порядок бухгалтерського та податкового обліку таких путівок.
 • Середня заробітна плата у розрахунку відпусткових
  Чи не найголовніше у розрахунку оплати відпустки — це правильний розрахунок суми відпусткових. Основою для такого розрахунку є середньоденна сума заробітної плати, яка розраховується за встановленим порядком. На практиці трапляється безліч різноманітних ситуацій, деякі з них ми і розглянемо.
 • Матдопомога на оздоровлення
  Законодавством або колективним договором на підприємстві може бути встановлено обов'язок працедавця виплачувати працівникам перед щорічною основною відпусткою чи в інших випадках матеріальну допомогу на оздоровлення. Мета такої матдопомоги — профінансувати відпочинок працівників, наприклад, у санаторно-курортних установах. Порядок нарахування та відображення такої матдопомоги в обліку розглянемо далі.
 • Відкликання з відпустки та її перенесення
  У регулюванні порядку надання відпусток значна роль належить вітчизняним правовим традиціям, які своєрідно доповнюють або навіть видозмінюють правила, встановлені законом. Одним із таких випадків є відкликання працівника з відпустки, а також її перенесення або продовження, які врегульовані законом досить поверхово і на практиці не завжди реалізуються визначеним у ньому шляхом.

 

ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

 

КОНСУЛЬТАЦІЇ

Всі консультації по темі >>>

Отримати консультацію >>>

Останні консультації по темі:
 На початок 
0.667508