ru ua
 


 Актуально!Ближайшие семинары :
Больше семинаров... (полный план-график)

Рейтинг@Mail.ru

 : загальний по сайтуКурсы валют на PROext
Межбанковские курсы валют

Відпустки: читаємо, нараховуємо, відпочиваємо!

Усе необхідне для розрахунку відпускних (правила, методика розрахунків, кількість днів відпустки, що належить працівникам Вашого підприємства, приклади нарахування відпускних), є на цій сторінці.

Відпустки: читаємо, нараховуємо, відпочиваємо!

Усе необхідне для розрахунку відпускних (правила, методика розрахунків, кількість днів відпустки, що належить працівникам Вашого підприємства, приклади нарахування відпускних), є на цій сторінці.

 1. Останні новини >>>
 2. Бланки та форми >>>
 3. Довідники >>>
 4. Документи та коментарі >>>
 5. Аналітичні статті тижневика «Дебет-Кредит» >>>
 6. Запитання та відповіді >>>
 7. Консультації >>>

 


НОВИНИ

Всі новини по темі >>>

Останні новини:

 

БЛАНКИ ТА ФОРМИ

 

ДОВІДНИКИ

Інші довідники

 

ДОКУМЕНТИ ТА КОМЕНТАРІ

 

АНАЛІТИЧНІ СТАТТІ ТИЖНЕВИКА «ДЕБЕТ-КРЕДИТ»

 • Декретні працюючій підприємниці
  Як виплачується допомога по вагітності та пологах фізособі-підприємцю (жінка) (далі — ФОП), якщо вона одночасно перебуває в трудових відносинах із підприємством-резидентом? Як така виплата розраховується, оподатковується і відображається в обліку та звітності у такого підприємства та підприємця?
 • Резерв на оплату відпусток
  Право на 24 календарні дні щорічної основної відпустки за кожен відпрацьований робочий рік є мінімальним правом більшості категорій працівників. Якщо для працівника відпустка — це право, то для працедавця — обов'язок. Обов'язок надати таку відпустку, а також здійснити певну виплату за не відпрацьований працівником час, який буде використано ним у майбутньому як відпустка
 • Індексація в запитаннях і відповідях-2
 • Прийняття на роботу на дві посади
  Підприємству потрібно прийняти особу для роботи одночасно на двох посадах і, по змозі, на півставки на обох, щоб загалом нараховувалася одна ставка. Як правильно оформити ньому номері («ДК» №32/2015) було розглянуто низку питань стосовно індексації. У цьому номері продовжимо тему
 • Індексація в запитаннях і відповідях
  Індексація — це тема, яку постійно обговорюють, але вона й досі залишається актуальною. Тож дамо відповіді на запитання, які найчастіше виникають у бухгалтерів.
 • Лікарняні та декретні переселенцям
  З 21.07.2015 р. набрала чинності Постанова КМУ від 08.07.2015 р. №471 (див. «ДК» №31/2015), яка внесла зміни до порядку надання деяким категоріям застрахованих осіб виплат у системі державного соціального страхування. Зазначені зміни стосуються переселенців із зони проведення АТО і з Криму. Як же реалізовують свої права на соцвиплати переселенці з урахуванням останніх змін, читайте далі
 • Порядок надання щорічних відпусток
  Із оформленням відпусток, обчисленням та виплатою відпусткових мав справу кожен бухгалтер. З'ясуймо, які важливі аспекти порядку надання відпусток та їх відображення в податковому обліку слід тримати в полі зору бухгалтерам.
 • Відображення відпусток у звітності
  Якщо протягом звітного періоду працівнику надається оплачувана відпустка, такий факт виплати доходу фіксується у звітності. Порядок відображення наданих відпусток у звітності залежить від виду відпустки.
 • Щорічні та додаткові відпустки
  Добре працює той, хто добре відпочиває. Уміння переключитися з робочих процесів на відпочинок, щоб набратися нових сил, — важлива риса, яку цінує в своїх підлеглих добрий керівник. Але, на жаль, коли мова заходить про час надання такого відпочинку, бажання працівників і можливості робочого процесу на підприємстві не завжди збігаються. Про особливості надання щорічних та додаткових відпусток розповімо далі.
 • Путівки від працедавця
  Літо — час оздоровлення працівників. І працедавець може взяти в ньому безпосередню участь, наприклад, виплативши працівникам матдопомогу на оздоровлення, а також надавши безкоштовно путівки до санаторно-курортних установ. Розповімо про порядок бухгалтерського та податкового обліку таких путівок.
 • Середня заробітна плата у розрахунку відпусткових
  Чи не найголовніше у розрахунку оплати відпустки — це правильний розрахунок суми відпусткових. Основою для такого розрахунку є середньоденна сума заробітної плати, яка розраховується за встановленим порядком. На практиці трапляється безліч різноманітних ситуацій, деякі з них ми і розглянемо.
 • Матдопомога на оздоровлення
  Законодавством або колективним договором на підприємстві може бути встановлено обов'язок працедавця виплачувати працівникам перед щорічною основною відпусткою чи в інших випадках матеріальну допомогу на оздоровлення. Мета такої матдопомоги — профінансувати відпочинок працівників, наприклад, у санаторно-курортних установах. Порядок нарахування та відображення такої матдопомоги в обліку розглянемо далі.
 • Відкликання з відпустки та її перенесення
  У регулюванні порядку надання відпусток значна роль належить вітчизняним правовим традиціям, які своєрідно доповнюють або навіть видозмінюють правила, встановлені законом. Одним із таких випадків є відкликання працівника з відпустки, а також її перенесення або продовження, які врегульовані законом досить поверхово і на практиці не завжди реалізуються визначеним у ньому шляхом.

 

ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

 

КОНСУЛЬТАЦІЇ

Всі консультації по темі >>>

Отримати консультацію >>>

Останні консультації по темі:

Сторінку поновлено 15.10.2015
 На початок 
0.407961