(044) 391-51-90 (91, 92)
ru ua

Маєте пропозиції, зауваження чи побажання? Зв’яжіться з редакцією!
Ми неодмінно відповімо. Актуально!Ближайшие семинары :
Больше семинаров ... (полный план-график)
Рейтинг@Mail.ru

 : загальний по сайтуКурсы валют на PROext
Межбанковские курсы валют

НДФЛ, форма № 1ДФ, Налоговая социальная льгота (НСЛ)

Одним із головних елементів податкової системи України є прибуткове оподаткування громадян, зокрема податок на доходи фізосіб (ПДФО). Він є одним із основних джерел доходів державного бюджету та виконує роль соціального регулятора, оскільки стосується кожного члена суспільства. З огляду на це, пропонуємо Вашій увазі сторінку, на якій розміщено інформацію щодо особливостей нарахування, утримання та сплати (перерахування) ПДФО, отримання податкової соціальної пільги (ПСП), заповнення і подання форми №1ДФ тощо.

Тут Ви можете знайти новини, документи, довідники, форми звітності, статті, а також відповіді спеціалістів «ДК» на актуальні питання.

 1. Новини>>>
 2. Форми і бланки звітності>>>
 3. Довідники>>>
 4. Документи та коментарі>>>
 5. Аналітичні статті тижневика «Дебет-Кредит»>>>
 6. Запитання та відповіді>>>
 7. Консультації>>>

 

НОВИНИ

Всі новини по темі>>>

Останні новини по темі:

 

ФОРМИ І БЛАНКИ ЗВІТНОСТІ

БЛАНКИ ЗВІТНОСТІ:

ТИПОВІ ФОРМИ:

 

ДОВІДНИКИ

 

ДОКУМЕНТИ ТА КОМЕНТАРІ

 

АНАЛІТИЧНІ СТАТТІ ТИЖНЕВИКА «ДЕБЕТ-КРЕДИТ»

 

ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

 • Перехідні відпусткові в №1ДФ
  Працівник іде у відпустку з 4 липня, йому перераховано відпусткові та сплачено податки наприкінці червня. В якому кварталі треба відображати нарахування та виплату таких відпусткових у звіті №1ДФ? Чи, може, розбивати за фактом виплати і нарахування?
 • Корпоративні права у спадок — без ПДФО та декларації
  Спадкоємиця у 2014 р. отримала у спадщину майно, у т. ч. корпоративні права ТОВ. До товариства спадкоємицю не прийняли, проте виплатили їй частку та дивіденди, що належали до виплати її померлому чоловікові протягом 2014 — 2015 рр. У 2016 р. спадкоємиця отримала запит від податкового органу про надання документів, що підтверджують отримання інвестиційного доходу від продажу корпоративних прав. Чи є дії органу ДФС правомірними?
 • Міні-реформа 2016 (Податок на доходи фізичних осіб)
 • Заповнення форми №1ДФ у разі затримки виплати зарплати
  Форма №1ДФ за ІІ квартал містить такі заповнені графи: 3а «Сума нарахованого доходу» — 4500,00 грн, 4а «Сума нарахованого податку» та 4 «Сума перерахованого податку» — 650,70 грн. Заробітна плата за квітень, травень та червень виплачена у серпні, проте ПДФО та військовий збір сплачувалися до 30 числа кожного місяця, наступного за звітним. Як заповнити форму №1ДФ за ІІІ квартал?
 • Додаткове благо в негрошовій формі у звіті за формою №1ДФ
  Яким чином відображається у звіті за формою №1ДФ додаткове благо у негрошовій формі? Як нараховується таке додаткове благо у бухгалтерському обліку? Чи треба при цьому використовувати «натуральний» коефіцієнт, установлений п. 164.5 ПКУ?
 • Сплата податків новоствореним підприємцем
  ФОП на загальній системі оподаткування зареєстрований у ІІ кварталі, за результатом якого здано декларацію з прочерками (діяльності не було). У ІІІ кварталі почалася діяльність і був дохід. Коли треба сплачувати ПДФО та ЄСВ? Чи сплачувати військовий збір за себе?
 • 60 ЗАПИТАНЬ І ВІДПОВІДЕЙ (ЄСВ, ПДФО, військовий збір)
 • Практича бухгалтерія (ПДФО і військовий збір)

 

КОНСУЛЬТАЦІЇ

Всі консультації по темі>>>

Отримати консультацію>>>

Останні консультації по темі:

04.10.2016 р.
 На початок 
Перевір свого контрагента:

разом з OpenDataBot
0.030549