Не спробуєш – не дізнаєшся!
Спробуй електронний «Дебет-Кредит» у дії:
отримай місяць безкоштовної передплати і вебінар у подарунок!
ХОЧУ СПРОБУВАТИ
ru ua
 

 Актуально!
Ближайшие семинары :
Больше семинаров...
(план-график на май)


 : загальний по сайту
Курсы валют на PROext
Межбанковские курсы валют

Єдиний соціальний внесок (ЄСВ)

На цій сторінці усю необхідну інформацію, яка допоможе бухгалтеру та підприємцю правильно нараховувати та сплачувати єдиний соціальний внесок, дасть відповіді на окремі запитання по нововведеннях: нормативні документи, довідники, бланки та форми, консультації, коментарі та роз'яснення спеціалістів — авторів редакції «Дебет-Кредит».

 1. Останні новини >>>
 2. Форми звітності>>>
 3. Довідники >>>
 4. Документи та коментарі >>>
 5. Аналітичні статті тижневика «Дебет-Кредит» >>>
 6. Запитання і відповіді >>>
 7. Консультації >>>

НОВИНИ

Всі новини по темі >>>

Останні новини по темі:

ФОРМИ ЗВІТНОСТІ

ДОВІДНИКИ

ДОКУМЕНТИ ТА КОМЕНТАРІ

АНАЛІТИЧНІ СТАТТІ ТИЖНЕВИКА «ДЕБЕТ-КРЕДИТ»

 • Єдиний соціальний внесок
  Щодо ЄСВ законодавець має одвічну невирішену дилему: з одного боку — необхідність зменшити високі показники ставок ЄСВ, що сплачується роботодавцями, і з іншого — дефіцит бюджету Пенсійного фонду, що постійно збільшується, потребує надходжень для його наповнення. Розгляньмо, як нараховують і утримують ЄСВ роботодавці з урахуванням змін у законодавстві з 01.01.2015 р.
 • Звітність з ЄСВ і ПДФО
  За сумами нарахованого (виплаченого) доходу фізосіб подається звітність юридичної особи як страхувальника (звітність з ЄСВ) та як податкового агента (зв ітність з ПДФО). Розглянемо особливості заповнення такої звітності.
 • Єдиний соцвнесок у «загальносистемника»
  Зміни в порядку сплати єдиного внеску (далі — ЄСВ) стосуються всіх, і підприємці на загальній системі оподаткування не є винятком. Що саме змінилось у них при сплаті ЄСВ з 01.01.2015 р., розглянемо на різних ситуаціях, які можуть виникнути на практиці.
 • Що змінилося в ЄСВ?
  29 грудня 2014 року Верховна Рада прийняла Закон №77. Ним, зокрема, було внесено зміни до Закону про ЄСВ, які діють з 01.01.2015 р. Давайте проаналізуємо їх.
 • Єдиний внесок з компенсації мобілізованим
  Платити чи не платити ЄСВ зі сум компенсації в розмірі середнього заробітку, що її підприємство виплачує своїм мобілізованим працівникам? Відповісти на це запитання нелегко навіть досвідченим бухгалтерам. Адже ще донедавна ситуацій, пов'язаних із мобілізацією працівників, у бухгалтерській практиці не було. Що ж, спробуймо проаналізувати.

ЗАПИТАННЯ І ВІДПОВІДІ

КОНСУЛЬТАЦІЇ

Усі консультації по темі >>>

Отримати консультацію >>>

Останні консультації по темі:
 На початок 
0.336809