ru ua
 

 Актуально!
Ближайшие семинары :
Больше семинаров... (полный план-график)


 : загальний по сайту
Курсы валют на PROext
Межбанковские курсы валют

Єдиний соціальний внесок (ЄСВ)

На цій сторінці усю необхідну інформацію, яка допоможе бухгалтеру та підприємцю правильно нараховувати та сплачувати єдиний соціальний внесок, дасть відповіді на окремі запитання по нововведеннях: нормативні документи, довідники, бланки та форми, консультації, коментарі та роз'яснення спеціалістів — авторів редакції «Дебет-Кредит».

 1. Останні новини >>>
 2. Форми звітності>>>
 3. Довідники >>>
 4. Документи та коментарі >>>
 5. Аналітичні статті тижневика «Дебет-Кредит» >>>
 6. Запитання і відповіді >>>
 7. Консультації >>>
 8. Вебінари>>>

 


НОВИНИ

Всі новини по темі >>>

Останні новини по темі:

 

ФОРМИ ЗВІТНОСТІ

 

ДОВІДНИКИ

 

ДОКУМЕНТИ ТА КОМЕНТАРІ

 

АНАЛІТИЧНІ СТАТТІ ТИЖНЕВИКА «ДЕБЕТ-КРЕДИТ»

 • ЄСВ: мінімум чи факт?
  Запровадження нової форми звіту з ЄСВ, а також останні роз'яснення від ДФСУ знову потребують аналізу щодо нарахування та відображення у звітності мінімального страхового внеску з ЄСВ роботодавцями, відповідно до ч. 5 ст. 8 Закону про ЄСВ.
 • Зниження ставки ЄСВ: перспективи роботодавців
  Наші можновладці давно занепокоєні станом справ у сфері легалізації трудових відносин та ліквідації зарплат у конвертах. Однією з причин тіньових трудових відносин є високі ставки ЄСВ з роботодавців, але влада ще не готова знизити їх безумовно. Вона пропонує нам уже другий механізм зниження ставки ЄСВ — з різними умовами та застереженнями. Докладніше про ці умови «ДК» писав у №11/2015, а зараз спробуємо знайти вигоди для роботодавців — юридичних та фізичних осіб, які вирішать скористатися понижуючим коефіцієнтом для ставки ЄСВ з заробітної плати.
 • Критерії зменшення ставки ЄСВ
  З 01.01.2015 р. згідно з п. 3 розд. ІI Закону №77 роботодавцям дозволили застосовувати понижувальний коефіцієнт до ставок ЄСВ, за якими здійснюється його нарахування. Але, для того щоб застосовувати цей коефіцієнт у 2015 році, роботодавцям слід дотримувати певних критеріїв. Крім того, 10 березня Президент підписав Закон України від 02.03.2015 р. №219-VIII, який змінює критерії застосування коефіцієнта. Як ці критерії застосовуються з січня 2015 року і якими вони будуть після набрання чинності Законом №219, читайте далі.
 • Виправлення помилок у Звіті з ЄСВ
  У процесі формування та зберігання даних неминуче виникають помилки. Не є винятком і звітність з ЄСВ, що її подають ті страхувальники, які використовують працю найманих фізосіб.
 • Єдиний соціальний внесок
  Щодо ЄСВ законодавець має одвічну невирішену дилему: з одного боку — необхідність зменшити високі показники ставок ЄСВ, що сплачується роботодавцями, і з іншого — дефіцит бюджету Пенсійного фонду, що постійно збільшується, потребує надходжень для його наповнення. Розгляньмо, як нараховують і утримують ЄСВ роботодавці з урахуванням змін у законодавстві з 01.01.2015 р.
 • Звітність з ЄСВ і ПДФО
  За сумами нарахованого (виплаченого) доходу фізосіб подається звітність юридичної особи як страхувальника (звітність з ЄСВ) та як податкового агента (зв ітність з ПДФО). Розглянемо особливості заповнення такої звітності.
 • Єдиний соцвнесок у «загальносистемника»
  Зміни в порядку сплати єдиного внеску (далі — ЄСВ) стосуються всіх, і підприємці на загальній системі оподаткування не є винятком. Що саме змінилось у них при сплаті ЄСВ з 01.01.2015 р., розглянемо на різних ситуаціях, які можуть виникнути на практиці.
 • Що змінилося в ЄСВ?
  29 грудня 2014 року Верховна Рада прийняла Закон №77. Ним, зокрема, було внесено зміни до Закону про ЄСВ, які діють з 01.01.2015 р. Давайте проаналізуємо їх.
 • Єдиний внесок з компенсації мобілізованим
  Платити чи не платити ЄСВ зі сум компенсації в розмірі середнього заробітку, що її підприємство виплачує своїм мобілізованим працівникам? Відповісти на це запитання нелегко навіть досвідченим бухгалтерам. Адже ще донедавна ситуацій, пов'язаних із мобілізацією працівників, у бухгалтерській практиці не було. Що ж, спробуймо проаналізувати.

 

ЗАПИТАННЯ І ВІДПОВІДІ

 

КОНСУЛЬТАЦІЇ

Усі консультації по темі >>>

Отримати консультацію >>>

Останні консультації по темі:

 

ВЕБІНАРИ
 На початок 
0.667002