(044) 391-51-90 (91, 92)
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим. Актуально!Ближайшие семинары :
Больше семинаров ... (полный план-график)

Рейтинг@Mail.ru

 : общий по сайтуКурсы валют на PROext
Межбанковские курсы валют

Командировки

Командировки за границу и по Украине: бухгалтерский и налоговый учет, документальное оформление, суточные, возмещение расходов, - новости, справочники, нормативные документы, статьи, и ответы на вопросы - все на одной странице.
 1. Новини>>>
 2. Форми звітності>>>
 3. Довідники>>>
 4. Документи та коментарі>>>
 5. Аналітичні статті тижневика «Дебет-Кредит»>>>
 6. Запитання та відповіді>>>
 7. Консультації >>>

НОВИНИ

Всі новини по темі>>>

Основні новини:

 

ФОРМИ ТА БЛАНКИ ЗВІТНОСТІ

 

ДОВІДНИКИ

Максимальний розмір добових, які не включаються до оподатковуваного доходу фізособи без документального підтвердження згідно з пп. 170.9.1 ПКУ

Країна відрядження
Максимальний розмір добових витрат із розрахунку на кожен день відрядження
Україна Не більше 275,60 грн*
Закордон Не більше 1033,50 грн**

* Не більше 0,2 мін. з/п на 1 січня звітного року. Мінімальна заробітна плата встановлена на 1 січня 2016 року і становить 1378 грн.

** Не більше 0,75 мін. з/п на 1 січня звітного року. Мінімальна заробітна плата встановлена на 1 січня 2016 року і становить 1378 грн.

 

ДОКУМЕНТИ

 

АНАЛІТИЧНІ СТАТТІ ТИЖНЕВИКА «ДЕБЕТ-КРЕДИТ»

 • Відрядження: акценти для бухгалтера
  Питання формування витрат на відрядження хоча і здається простим, проте викликає чимало запитань у бухгалтерів. Напередодні складання річної звітності поговоримо про основні нюанси формування таких витрат.
 • Виплати при звільненні
  У день звільнення працівника підприємство зобов'язане провести з ним усі розрахунки. Та звільнення бувають з різних підстав, регламентованих КЗпП, відповідно, і виплати є кількох видів. Розгляньмо варіанти можливих виплат, що їх має здійснити підприємство працівникові у разі припинення трудових відносин
 • Службові поїздки працівників у межах міста
  Двадцять перше століття — продовжувач століття двадцятого, століття швидкостей, як його називали від самого початку. Справді, ми пересуваємося планетою дедалі швидше і за день непомітно долаємо величезні відстані. Часто навіть у межах одного міста. І хоч друга назва нашого століття — це «століття інформації», і дедалі частіше вирішити купу питань можна не полишаючи робочого місця, все ж таки подеколи працівникам доводиться здійснювати службові поїздки. Службові поїздки до іншого населеного пункту називаються відрядженнями. Але в цій статті ми поговоримо про службові поїздки в межах одного міста.
 • Збільшення соцстандартів
  З 01.09.2015 р. (тобто заднім числом) в Україні підвищуються мінімальна заробітна плата і прожиткові мінімуми для всіх верств населення. Чим зумовлені такі зміни, на що вони вплинуть, а також як із цим боротися, читайте далі.
 • У відрядження власним коштом
  Часто з тих чи інших причин працівникам доводиться їхати у відрядження власним коштом із подальшим відшкодуванням їм понесених витрат. Поговоримо про нюанси таких операцій.
 • Відрядження за кордон: валютні питання
  Закордонні відрядження — це ще одна сфера господарських операцій, у яких активно використовується іноземна валюта, зокрема і в готівковій формі. Тому запитань у роботодавця, який оформлює та відображає в обліку такі відрядження, виникає дуже багато. Спробуємо відповісти на найпоширеніші з них.
 • Авансові внески у запитаннях-відповідях
  Хоча підприємства сплачують авансові внески з податку на прибуток уже порівняно давно, проте запитання щодо їх нарахування та сплати весь час з'являються на нашому форумі та на «гарячій лінії». Ми зібрали відповіді на найпоширеніші запитання на цю тему.
 • Затверджено нову форму авансового звіту
  Нова форма Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, набирає чинності з 6 листопада 2015 року
 • Відрядження-2015
  Нововведення, запроваджені Законом №71, з 01.01.2015 р. анулювали обмеження розміру добових при визначенні об'єкта оподаткування податком на прибуток. Але такі обмеження залишилися щодо оподаткування ПДФО. Поговоримо про найактуальніші питання відряджень у 2015 році.
 • Підзвіт у запитаннях та відповідях
  Розрахунки з підзвітними особами — тема, яка завжди є актуальною та спричинює чимало запитань. На деякі з них ми відповімо в цій статті.

 

ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

 

КОНСУЛЬТАЦІЇ

Всі консультації по темі >>>

Останні консультації по темі:

Сторінку поновлено 22.02.2016
 В начало 
0.460687