ru ua
 

 Актуально!
Ближайшие семинары :
Больше семинаров... (полный план-график)


 : общий по сайту
Курсы валют на PROext
Межбанковские курсы валют

Командировки

Командировки за границу и по Украине: бухгалтерский и налоговый учет, документальное оформление, суточные, возмещение расходов, - новости, справочники, нормативные документы, статьи, и ответы на вопросы - все на одной странице.
 1. Новини >>>
 2. Форми звітності >>>
 3. Довідники >>>
 4. Документи та коментарі >>>
 5. Аналітичні статті тижневика «Дебет-Кредит» >>>
 6. Запитання та відповіді >>>
 7. Консультації >>>
 8. Поради та обговорення на ДК-форумі >>>

НОВИНИ

Всі новини по темі >>>

ФОРМИ ЗВІТНОСТІ

ДОВІДНИКИ

Максимальний розмір добових, які не включаються до оподатковуваного доходу фізособи без документального підтвердження згідно з пп. 170.9.1 ПКУ

Країна відрядження
Максимальний розмір добових витрат із розрахунку на кожен день відрядження
Україна Не більше 243,60 грн*
Закордон Не більше 913,50 грн**

* Не більше 0,2 мін. з/п на 1 січня звітного року. Мінімальна заробітна плата встановлена на 1 січня 2015 року і становить 1218 грн.

** Не більше 0,75 мін. з/п на 1 січня звітного року. Мінімальна заробітна плата встановлена на 1 січня 2015 року і становить 1218 грн.

ДОКУМЕНТИ

АНАЛІТИЧНІ СТАТТІ ТИЖНЕВИКА «ДЕБЕТ-КРЕДИТ»

 • Iноземна валюта у службовому відрядженні
  Закордонне відрядження неможливе без витрат в іноземній валюті. Розглянемо найактуальніші питання, які стосуються використання іноземної валюти до, під час або безпосередньо після завершення службового відрядження.
 • Закордонні добові без відміток у паспорті
  Менеджера нашої компанії керівництво скерувало у закордонне відрядження до країни, з якою у нас діє візовий режим. Під час перетинання українського кордону йому не поставили відмітки у закордонному паспорті. Чи можна у такому разі виплатити працівникові добові за дні перебування у закордонному відрядженні? Чи такі добові потраплять до податкових витрат?
 • Витрати на відрядження у запитаннях та відповідях
  Пояснювати, що таке відрядження і які витрати несе підприємство у зв'язку зі службовою поїздкою працівника, не потрібно. Проте у бухгалтерів часто виникають запитання, пов'язані з оформленням відряджень та відображенням понесених підприємством витрат на відрядження в обліку. Розглянемо найцікавіші з них.
 • Визначення строку відрядження
  Одне із запитань, що їх часто ставлять бухгалтери стосовно оформлення відряджень, — це який порядок визначення строку відрядження. ДПСУ у листі від 18.03.2013 р. №1597/В/17-1114 (див. «ДК» №36/2013) роз'яснює, як оформлюється затримка працівника у відрядженні і на які виплати може претендувати такий працівник.
 • Семінар в іншому місті: чи є відрядження?
  Сучасні працівники весь час активно навчаються, у т. ч. і з відривом від роботи. I це не тільки право, задеклароване КЗпП, але й реалії нашого життя. Не є винятком із цього правила і бухгалтери, у т. ч. головні. Саме вони активно відвідують семінари, які, зокрема, проводить «Дебет-Кредит». Мінфін у листі від 20.05.2013 р. №31-07230-16-27/15177 (див. «ДК» №30/2013) виклав свою думку щодо статусу поїздок працівників на семінари, які проводяться в іншому населеному пункті.
 • Скасовуємо відрядження
  Скасування відрядження ще до його початку — звичайно, простіша справа, ніж відкликання працівника з відрядження. Але і в такій «простій» ситуації клопоту не уникнути ні працівнику, ні бухгалтеру.
 • Скеровуємо працівників у відрядження
  Скерування працівника у відрядження — звичайна справа для будь-якого роботодавця. Проте трапляються ситуації, прямих відповідей на які у законодавстві немає. Тож спробуємо відповісти як на загальні, так і на проблемні питання, пов'язані із відрядженнями працівників.
 • Витрати на відрядження
  Службові відрядження працівників час-тенько додають роботи бухгалтерам підприємств. Тож у кожного професіонала облікової справи інколи виникають закономірні запитання з цього організаційно-облікового процесу. На деякі з них надали відповіді спеціалісти ДП...
 • Працівник захворів у відрядженні
  Оформлення відрядження — клопітна справа вже сама собою. Та часом додаткових клопотів завдають ще й форс-мажорні обставини. Так, працівник може занедужати у службовій поїздці і, відповідно, затриматися на довше, ніж було заплановано. А поки видужає, поки ...
 • Облік валютних витрат у разі відрядження за кордон
  Усі пам'ятають, що при відрядженні за кордон аванс працівникові слід видавати в інвалюті: або у вільно конвертованій, або у валюті країни відрядження. А вже після поїздки до роботи береться бухгалтер. Щоби полегшити йому життя, розглянемо всі тонкощі та о...
 • Для закордонних добових потрібна відмітка у паспорті
  Працівник повернувся з відрядження (закордонного). Але у його паспорті є тільки відмітка прикордонників країни відрядження. Українські прикордонники відмітку не поставили. Як бути в такому випадку з нарахуванням добових? Чи треба їх нарахування розглядати...

ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

КОНСУЛЬТАЦІЇ

Всі консультації по темі >>>

Останні консультації по темі:
 В начало 
0.65681