(044) 391-51-90 (91, 92)
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим. Актуально!
Ближайшие семинары :
Все семинары ...         
(полный план-график)

Рейтинг@Mail.ru

 : общий по сайтуКурсы валют на PROext
Межбанковские курсы валют

Командировки

Командировки за границу и по Украине: бухгалтерский и налоговый учет, документальное оформление, суточные, возмещение расходов, - новости, справочники, нормативные документы, статьи, и ответы на вопросы - все на одной странице.
 1. Новини>>>
 2. Форми звітності>>>
 3. Довідники>>>
 4. Документи та коментарі>>>
 5. Аналітичні статті тижневика «Дебет-Кредит»>>>
 6. Запитання та відповіді>>>
 7. Консультації>>>


НОВИНИ

Всі новини по темі>>>

Основні новини:

 

ФОРМИ ТА БЛАНКИ ЗВІТНОСТІ

 

ДОВІДНИКИ

Максимальний розмір добових, які не включаються до оподатковуваного доходу фізособи без документального підтвердження згідно з пп. 170.9.1 ПКУ

Країна відрядження
Максимальний розмір добових витрат із розрахунку на кожен день відрядження
Україна Не більше 275,60 грн*
Закордон Не більше 1033,50 грн**

* Не більше 0,2 мін. з/п на 1 січня звітного року. Мінімальна заробітна плата встановлена на 1 січня 2016 року і становить 1378 грн.

** Не більше 0,75 мін. з/п на 1 січня звітного року. Мінімальна заробітна плата встановлена на 1 січня 2016 року і становить 1378 грн.

ДОКУМЕНТИ

АНАЛІТИЧНІ СТАТТІ ТИЖНЕВИКА «ДЕБЕТ-КРЕДИТ»

 • Розраховуємо середню зарплату при підвищенні зарплати
  Як впливає підвищення зарплати на розрахунок відпусток, оплати праці за дні відрядження та на середній заробіток мобілізованого працівника? Розглянемо на прикладах
 • Надбавки за роз'їзний характер робіт
  Для кого з працівників підприємства робота може вважатися роботою з роз'їзним характером (далі — РХР), а для кого — простим відрядженням? Які документи слід оформити при встановленні РХР? Як оподатковувати такі надбавки? Які первинні документи будуть підставою для нарахування такої надбавки? Ці та багато інших питань ми дослідимо далі.
 • Питання відряджень-2 (закордон)
  Ми вже розглянули окремі запитання, що виникають під час обліку витрат, пов'язаних із відрядженнями працівників, у «ДК» №27/2016. Проте низка важливих моментів, які слід враховувати для закордонних відряджень, залишилися поза увагою. Розглянемо деякі з них на конкретному прикладі.
 • Повернення підзвіту без авансового звіту
  Працівник повернув до каси всю суму невикористаних коштів, що були видані йому під звіт, наступного дня після їх одержання у зв'язку з невиконанням доручення з купівлі ТМЦ. Авансовий звіт не склали. Чи вважається порушенням відсутність авансового звіту у такому разі і чи можуть перевіряючі накласти штраф 25% від цієї суми?
 • Питання відряджень
  Хоча тема відряджень розглядається досить часто, зокрема й нами, вона залишається актуальною, і запитання щодо нюансів обліку витрат на відрядження продовжують надходити. Розгляньмо докладно деякі з них.
 • Оплата праці за дні відрядження
  Які види доходу включаються до денного заробітку за трудовим договором? Що буде за непроведення порівняння денного заробітку за трудовим договором та розрахованого середньоденного заробітку? На всі ці запитання ви знайдете відповіді у цій статті.
 • Роз'їзний характер роботи
  Сучасні засоби комунікацій дозволяють багато питань вирішувати віддалено, без скерування своїх представників на об'єкти, розміщені на значній відстані від місця розташування організації. Проте залишається значна кількість сфер, що потребують постійних робочих поїздок. У таких випадках працівники виїжджають у відрядження. А в разі якщо відрядження — це їхній «спосіб життя», для деяких із них може встановлюватися особливий режим роботи — роз'їзний, із виплатою відповідної надбавки.
 • Знайомимося з оновленою формою авансового звіту
  Яких змін зазнала нова редакція звіту про використання підзвітних коштів? З якої дати потрібно використовувати оновлену форму звіту?
 • Відрядження: акценти для бухгалтера
  Питання формування витрат на відрядження хоча і здається простим, проте викликає чимало запитань у бухгалтерів. Напередодні складання річної звітності поговоримо про основні нюанси формування таких витрат.
 • Виплати при звільненні
  У день звільнення працівника підприємство зобов'язане провести з ним усі розрахунки. Та звільнення бувають з різних підстав, регламентованих КЗпП, відповідно, і виплати є кількох видів. Розгляньмо варіанти можливих виплат, що їх має здійснити підприємство працівникові у разі припинення трудових відносин
 • Службові поїздки працівників у межах міста
  Двадцять перше століття — продовжувач століття двадцятого, століття швидкостей, як його називали від самого початку. Справді, ми пересуваємося планетою дедалі швидше і за день непомітно долаємо величезні відстані. Часто навіть у межах одного міста. І хоч друга назва нашого століття — це «століття інформації», і дедалі частіше вирішити купу питань можна не полишаючи робочого місця, все ж таки подеколи працівникам доводиться здійснювати службові поїздки. Службові поїздки до іншого населеного пункту називаються відрядженнями. Але в цій статті ми поговоримо про службові поїздки в межах одного міста.
 • Збільшення соцстандартів
  З 01.09.2015 р. (тобто заднім числом) в Україні підвищуються мінімальна заробітна плата і прожиткові мінімуми для всіх верств населення. Чим зумовлені такі зміни, на що вони вплинуть, а також як із цим боротися, читайте далі.
 • У відрядження власним коштом
  Часто з тих чи інших причин працівникам доводиться їхати у відрядження власним коштом із подальшим відшкодуванням їм понесених витрат. Поговоримо про нюанси таких операцій.
 • Відрядження за кордон: валютні питання
  Закордонні відрядження — це ще одна сфера господарських операцій, у яких активно використовується іноземна валюта, зокрема і в готівковій формі. Тому запитань у роботодавця, який оформлює та відображає в обліку такі відрядження, виникає дуже багато. Спробуємо відповісти на найпоширеніші з них.
 • Авансові внески у запитаннях-відповідях
  Хоча підприємства сплачують авансові внески з податку на прибуток уже порівняно давно, проте запитання щодо їх нарахування та сплати весь час з'являються на нашому форумі та на «гарячій лінії». Ми зібрали відповіді на найпоширеніші запитання на цю тему.
 • Затверджено нову форму авансового звіту
  Нова форма Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, набирає чинності з 6 листопада 2015 року
 • Відрядження-2015
  Нововведення, запроваджені Законом №71, з 01.01.2015 р. анулювали обмеження розміру добових при визначенні об'єкта оподаткування податком на прибуток. Але такі обмеження залишилися щодо оподаткування ПДФО. Поговоримо про найактуальніші питання відряджень у 2015 році.
 • Підзвіт у запитаннях та відповідях
  Розрахунки з підзвітними особами — тема, яка завжди є актуальною та спричинює чимало запитань. На деякі з них ми відповімо в цій статті.

ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

КОНСУЛЬТАЦІЇ

Всі консультації по темі>>>

Останні консультації по темі:

Сторінку поновлено 29.08.2016
 В начало 
Перевір свого контрагента:

разом з OpenDataBot
0.012685