ru ua
 

 Актуально!
Ближайшие семинары :
Больше семинаров...
(план-график на май)

Допомога :: реєстрація :: забув пароль :: профіль :: правила  

 : розширений
 : по класифікатору
 : документів
 : загалом по порталу
Курсы валют на PROext
Межбанковские курсы валют

Школа бухгалтера № 27 (5.7.2004)
Податковий облік

1/3 статті 

 


Частковий перегляд: ви бачите тільки початок публікації для ознайомлення з її тематикою.


«Відпускні» розрахунки

Про відпустки була написана досить велика кількість матеріалів, зокрема. Тому по даній темі ми розглянемо лише загальні принципи розрахунку "відпускних" і деякі практичні ситуації, що найчастіше цікавлять наших читачів.

Розрахунок "відпускних"

Як відомо, у випадках надання працівникам підприємств, установ, організацій щорічних відпусток, додаткових відпусток у зв’язку з навчанням, додаткових відпусток працівникам, що мають дітей, творчих відпусток, а також при обчисленні компенсації працівникам за невикористані відпустки, для визначення середньої зарплати застосовується Порядок № 100. Нарахування виплат у всіх випадках збереження середньої зарплати, у т.ч. зарплати працівникам за час відпустки (далі - відпускних) здійснюється виходячи з розміру середньоденної (годинної) зарплати. Тому розрахунок середньої зарплати (відпускних) можна представити в наступному вигляді:

Таблиця 1

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Публікація повністю:  «Відпускні» розрахунки
Про відпустки була написана досить велика кількість матеріалів Тому по даній темі ми розглянемо лише загальні принципи розрахунку "відпускних" і деякі практичні ситуації, що найчастіше цікавлять наших читачів.

 На початок 
0.595645