Нове число  Дебет-Кредит
 
Український бухгалтерський тижневик
#52'2001: Практична бухгалтерія - Автоматично - 1С: Бухгалтерія 7.7. <<
Розділ "Автоматизація" >> 1С: Бухгалтерія Урок на русском

Уроки з 1С: Бухгалтерії 7.7
Урок 5
Перехід діючого підприємства на облік в "1С:Бухгалтерії для України"

Теми всіх уроків

Немає проблем

1С: Бухгалтерія: питання - відповіді

При друці вихідних форм деяких документів з'являється додатковий чистий аркуш паперу. Що це? Чи можна це усунути?

У разі якщо зміна параметрів сторінки не дала бажаного результату, зробіть ось що. Увійдіть у Конфігуратор і знайдіть там вихідну форму вашого документа. Зробити це можна, наприклад, так: "Конфигурация" - "Открыть конфигурацию" - "Документы" - "Искомый документ" - "Форма" - "Таблица". Перегляньте вихідну таблицю вашого документа і знайдіть у ній пунктирні лінії, що обмежують її праворуч і знизу. Це і є межі вашої форми. Тепер треба по можливості пересунути їх ліворуч або вгору. Для цього виділяємо рядок (для нижньої пунктирної лінії) або стовпчик (для правої межі форми). У меню "Таблица" знаходимо команду "Вставить перевод страницы". При цьому пунктирна лінія має переміститися ліворуч (або вгору) від виділеного стовпчика (або рядка).

Таким чином ви зможете не тільки видалити зайвий чистий аркуш при друці документів, але й усунути перенесення окремих рядків або стовпчиків на новий аркуш.


У нас часто виникає ситуація, коли витратні накладні на товар виписуються раніше, ніж будуть занесені прибуткові. Через це маємо кілька проблем. Документи не проводяться: "Недостаточно товара на складе". При занесенні прибуткових накладних в той же день вони розташовуються після витратних, і документ знову не проводиться. Що ж нам робити?

Можливі два варіанти.

Перший. Ви можете встановити константу "Разрешить отрицательные остатки на складе" в значення "да", і документи проводитимуться, навіть якщо товару на складі ще немає.

Другий. Якщо прибуткові і витратні накладні вводяться в один день, час прибуткової накладної має бути більш раннім, ніж час витратної накладної. Ви зможете встановлювати час документа вручну, якщо скористаєтеся пунктом меню "Сервис" - "Параметры" - "Бухгалтерия" - "Запрашивать время при вводе документов и операций".

Змінити час уже введеного документа ви зможете, якщо зробите документ непроведеним і скористаєтеся пунктом меню "Действия" - "Изменить время документа".

Відповіді на запитання підготовані фахівцями Науково-економічного центру "інфосервіс", партнера-франчайзі "1С"

Відповіді на запитання підготували фахівці
Науково-економічного центру "Інфосервіс",
партнера-франчайзі "1С"


Наступний урок

Версiя для друку Версiя для друку  Вiдправити по поштi Вiдправити по поштi
<<
© 2001
"Дебет-Кредит"
Редакція: debet-kredit@gc.kiev.ua