Дебет-Кредит
Український бухгалтерський тижневик
#16 '2000: Практична бухгалтерія - Нові стандарти у бухгалтерській пресі

Все, що писала про нові стандарти бухгалтерського обліку професійна бухгалтерська преса з початку року

Вичерпна добірка бібліографії статей та нормативних документів на тему: "Впровадження П(С)БО в Україні"

I. Нормативні документи, затверджені в зв'язку з переходом на П(С)БО

II. Статті, що стосуються окремих П(С)БО та нового Плану рахунків

III. Порівняльна характеристика "старого" та "нового" бухгалтерського обліку

IV. Порядок складання та подання звітності підприємств за П(С)БО

V. Бухгалтерський облік окремих операцій та видів діяльності за П(С)БО та новим Планом рахунків, окремі питання оподаткування

VI. Процес переходу підприємств на П(С)БО

VII. Методологія нового бухгалтерського обліку

VIII. Аналіз фінансовогосподарської діяльності підприємства за новими правилами ведення бухгалтерського обліку


Мета цієї добірки - допомогти бухгалтеру розібратися у розмаїтті публікацій, пов'язаних з переходом на новий бухгалтерський облік, певним чином систематизувати їх. З власного досвіду знаємо, як важко знайти потрібний документ чи публікацію, коли вони необхідні.

Для зручності матеріал добірки згруповано за тематикою відповідно до нових Положень бухгалтерського обліку. Наведена добірка охоплює матеріал, який було опубліковано в найпопулярніших бухгалтерських виданнях: "ДК", "Бухгалтерія, право, податки, консультації", "Податки та бухгалтерський облік", "Все про бухгалтерський облік", "Бухгалтерская газета", "Главбух", "Баланс", "Бухгалтерия. Налоги. Бизнес", "Бухгалтер". Тепер ви зможете без зайвих труднощів віднайти необхідні документи, статті, консультації, незалежно від того, яку саме бухгалтерську періодику ви передплачуєте.

Ми і надалі допомагатимемо вам вести базу даних, пов'язану із запровадженням нових національних стандартів бухгалтерського обліку, а також стосовно інших напрямів, які є актуальними в сучасних умовах.

Приклад користування таблицею

Вам потрібні статті на тему: "Облік нематеріальних активів за П(С)БО". За наведеною нами класифікацією вибираєте розділ II "Статті, що стосуються окремих П(С)БО та нового Плану рахунків". Переглядаючи зміст розділу, знаходите публікації, які безпосередньо вас цікавлять. Як ви зауважили, на цю тему опубліковано 6 статей в різних бухгалтерських виданнях. Вибираєте ті публікації, які містяться у ваших власних підшивках чи у підшивках, доступ до яких ви маєте.

Бажаємо успіхів!

© 2000
"Дебет-Кредит"
Редакція: debet-kredit@gc.kiev.ua