Нове число  Дебет-Кредит
Український бухгалтерський тижневик
#24 '2000: Практична бухгалтерія - Навчання стандартам бухобліку

Американський проект для українських бухгалтерів-2 (продовження теми - №20 )

Ярослав КОЛЯСА

У рамках проекту реформи бухгалтерського обліку в приватному секторі в Україні, який здійснюється компанією ІВТСІ разом з Федерацією професійних бухгалтерів і аудиторів України за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), розпочалося навчання з переходу на нову систему бухгалтерського обліку та звітності в Україні.

Перший семінар для працівників підприємств відбувся у Києві. Після цього навчання продовжились у Вінниці, де тривають два семінари для бухгалтерських працівників підприємств і два - для бухгалтерів-консультантів. Далі - черга за Донецьком, Дніпропетровськом, а також Львовом та іншими регіонами.

"ДК" (№20/2000) подавав про умови участі в цих заняттях як бухгалтерів та підприємців, які готуються до переходу на Національні положення (стандарти) бухгалтерського обліку, так і бухгалтерів, що мають бажання стати консультантами у цій роботі. Друкувалася також анкета, яку повинні заповнити на підприємствах, щоб взяти участь у конкурсі, під час якого буде відібрано 700 з них для надання підтримки у переході на нову систему бухгалтерського обліку. Однак в редакцію продовжують надходити запити стосовно можливої участі в навчанні. Ось один з них: "Як подати заявку бухгалтеру, який має намір стати консультантом?"

Нагадаємо ще раз, що докладну інформацію про цей проект кожен бажаючий може отримати за адресою: Київ-34, вул. Ярославів Вал, 30-А, офіс 3, електронна пошта: [email protected], сторінка в Інтернеті: www.ibtci-arp.kiev.ua, тел.: (044) 235-91-82/83/84/86/87. Публікуємо також анкету, яку повинні заповнити і надіслати за вказаною адресою особи, які мають намір стати консультантами-бухгалтерами. Як повідомила координатор проекту Олена Кочубинська, у разі прийняття позитивного рішення за заявкою вони прослухають 8-денні курси, потім складуть іспити і підпишуть угоду, згідно з якою ці фахівці протягом ще нинішнього року повинні надати консультаційну допомогу чотирьом підприємствам. У рамках програми, про яку йде мова, вони отримуватимуть по $200 за роботу на кожному підприємстві. За бажанням можуть також укласти угоди про оплату і з самими підприємствами.

Отже, на прохання читачів друкуємо анкету для консультантів на участь у програмі з переходу на нову систему бухгалтерського обліку


Анкета для консультантів на участь в програмі з переходу на нову систему бухгалтерського обліку (PDF - 49.4Kb)

© 2000
"Дебет-Кредит"
Редакція: debet-kredit@gc.kiev.ua