Нове число  Дебет-Кредит
 
Український бухгалтерський тижневик
#39 '2000: Практична бухгалтерія - Нові стандарти у бухгалтерській пресі

Все, що писала про нові стандарти бухгалтерського обліку професійна бухгалтерська преса в квітні - липні 2000 року

I. Нормативні документи, затверджені в зв'язку з переходом на ПБО

II. Статті, що стосуються окремих ПБО та нового Плану рахунків

III. Порівняльна характеристика старого та нового бухгалтерського обліку

IV. Порядок складання та подання звітності підприємств за ПБО

V. Бухгалтерський облік окремих операцій та видів діяльності за ПБО та новим Планом рахунків, окремі питання оподаткування

VI. Процес переходу підприємств на ПБО

VII. Методологія нового бухгалтерського обліку

VIII. Переваги та недоліки Національних стандартів бухгалтерського обліку та пропозиції щодо внесення змін до змісту окремих ПБО


Шановні читачі! Пропонуємо вашій увазі продовження добірки бібліографії статей та нормативних документів стосовно переходу підприємств на новий План рахунків та впровадження нових національних стандартів бухгалтерського обліку в Україні, надрукованої в "ДК" №16.

Хочемо висловити подяку нашим читачам, які надіслали до редакції схвальні відгуки щодо попередньої публікації добірки. Враховуючи ваші побажання та пропозиції, ми для зручності користування матеріалом змінили форму таблиці, скоротивши її до 4-х колонок та згрупувавши статті II розділу окремо за кожним з положень бухгалтерського обліку. Сподіваємося, що саме така форма таблиці полегшить пошук потрібної вам інформації.

Приклад користування таблицею

Вам потрібні статті на тему "Порядок відображення в обліку основних засобів відповідно до ПБО 25"? За наведеною нами класифікацією вибираєте розділ II "Статті, що стосуються окремих ПБО та нового Плану рахунків". У цьому розділі знаходите підрозділ ПБО 25 "Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва". Переглядаючи зміст підрозділу, знаходите публікації, які безпосередньо вас цікавлять. Вибираєте ті публікації, які містяться у ваших власних підшивках чи у підшивках, доступ до яких ви маєте.

Підготувала Оксана БІЛИК
© 2000
"Дебет-Кредит"
Редакція: debet-kredit@gc.kiev.ua