Нове число  Дебет-Кредит
Український бухгалтерський тижневик
#37 '2001: Практична бухгалтерія -Податковий календар

Податковий календар: 10 вересня - 16 вересня

10 вересня - понеділок

Дата проведення безплатних консультацій:

з 9.00 до 12.00 читачі "Дебету-Кредиту" мають змогу отримати безплатні фахові консультації ІКФ "Інкон-Центр", аудиторської фірми "Каупервуд" і Дніпропетровського територіального відділення асоціації платників податків України у м. Дніпропетровську та аудиторської фірми "Ставр" у м. Харкові.

Закінчується строк подання:

органам статистики

- державної статистичної звітності форми №1-ПВ (заборгованість термінова-місячна) "Звіт про стан заборгованості із виплати заробітної плати" за серпень 2001 року.

11 вересня - вівторок

Дата проведення безплатних консультацій:

з 14.00 до 18.00 читачі "Дебету-Кредиту" мають змогу отримати безплатні фахові консультації аудиторської фірми "Гудвіл-Плюс" у м. Сумах.

13 вересня - четвер

Дата проведення безплатних консультацій:

з 14.00 до 18.00 читачі "Дебету-Кредиту" мають змогу отримати безплатні фахові консультації консалтингової групи "ДК" і "Контракти Аудит" у м. Львові та аудиторської фірми "Ноу-Хау" у м. Вінниці.

14 вересня - п'ятниця

Дата проведення безплатних консультацій:

з 14.30 до 17.30 читачі "Дебету-Кредиту" мають змогу отримати безплатні фахові консультації аудиторської фірми "Аудит Ексім" у м. Києві, а з 9.00 до 12.00 - аудиторської фірми "Аудит-Від та Ко" та Запорізького територіального відділення асоціації платників податків України у м. Запоріжжі.

Закінчується строк подання:

до податкової служби

- заяви про застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності або заяви про відмову від застосування цієї системи у IV кварталі 2001 року;

- звітності, пов'язаної із застосуванням реєстратора розрахункових операцій та розрахункових книжок, за серпень 2001 року.

Закінчується строк сплати:

- вартості торгового патенту на провадження торговельної діяльності/діяльності з надання побутових послуг у жовтні 2001 року;

- вартості спецпатенту на провадження діяльності у жовтні 2001 року;

- вартості торгового патенту на здійснення операцій з торгівлі валютними коштами/надання послуг у сфері грального бізнесу у IV кварталі 2001 року;

- плати за використання радіочастотного ресурсу України за серпень 2001 року;

- збору на обов'язкове державне пенсійне страхування суб'єктами підприємницької діяльності (у тому числі нерезидентами) - виробниками тютюнових виробів, а також імпортерами тютюнових виробів з кількості тютюнових виробів, що ввозяться на митну територію України.

15 вересня - субота

Дата проведення безплатних консультацій:

з 10.00 до 13.00 читачі "Дебету-Кредиту" мають змогу отримати безплатні фахові консультації аудиторської фірми "Український аудит" у м. Києві.

Редакція "ДК" рекомендує не відкладати сплату та подання декларацій на останні дні, вказані у цьому календарі
© 2001
"Дебет-Кредит"
Редакція: debet-kredit@gc.kiev.ua