Нове число  Дебет-Кредит
 
Український бухгалтерський тижневик
#40'2001: Практична бухгалтерія - Автора! << >>

Автора!

Віталій МОСЕЙЧУК
редактор "Документів для роботи"

З 1 жовтня набирають чинності деякі документи, про які ми хочемо розповісти вам докладніше. Загалом наше податкове законодавство наближається до загальноприйнятих норм. Але ми не впевнені, що ця лібералізація і робота податкової на західний манер усім сподобаються.

Переглянути статтю


Олександр РЯЩЕНКО,
аудитор

Про проблеми податкового обліку операцій в рамках договорів комісії і доручення сказано вже чимало. Формулювання в законах часто суперечливі, а у листах ДПАУ також немає однозначної відповіді. Тим не менше, ми спробуємо вирішити деякі питання у запропонованій статті.

Переглянути статтю


Володимир БОРОВЕЦЬ,
юрисконсульт АФ "Дебет-Кредит Консалтинг"

Недавно замість арбітражних було запроваджено господарські суди, а Арбітражний процесуальний кодекс було перейменовано на Господарський. Проте змінено не тільки назви. Читайте, як по-новому оскаржити рішення податкової у суді.

Переглянути статтю


Сергій НОВІКОВ,
юрист

Кредит - добре, але позика - краще: не треба виконувати процедури, які супроводжують кредитування; не обов'язково мати заставу; на позикові кошти не нараховуються відсотки. Однак податківці весь час норовлять обкласти суми отриманих позик податком на прибуток.

<< >>
© 2001
"Дебет-Кредит"
Редакція: debet-kredit@gc.kiev.ua