Нове число  Дебет-Кредит
 
Український бухгалтерський тижневик
#42'2001: Практична бухгалтерія - Дрібниці життя << >>

Дрібниці життя

Літо закінчилось, але про відпустки хочеться нагадати (особливо тим завзятим трудоголікам, яким відпочити не вдалось). Компенсувати відпочинок можна матеріально. Тобто підприємство може виплатити грошову компенсацію працівнику за невикористані відпустки. Порядок виплати такої компенсації встановлюється КМУ (відповідно до статей 21, 24 Закону України "Про відпустки"). Грошова компенсація за всі невикористані відпустки виплачується лише працівникам, яких звільняють.

Усім іншим грошовою компенсацією може бути замінена лише частина щорічної відпустки - за умови використання частини відпустки. Тривалість наданої працівникові щорічної та додаткової відпусток не повинна бути меншою ніж 24 календарні дні (наприклад, працівнику повинні надати 26 днів основної відпустки та 8 днів додаткової. У цьому разі грошову компенсацію він може отримати за 10 днів: 26 + 8 - 24 = 10).

Особам віком до вісімнадцяти років заміна всіх видів відпусток грошовою компенсацією не допускається.


Звільнення працівника насамперед має бути обгрунтованим, в іншому разі воно може досить дорого обійтись підприємству. Особа, яка переконана, що звільнили її безпідставно, може подати заяву до районного (міського) суду про вирішення трудового спору. Якщо переможе, підприємство змусять не лише поновити такого працівника на роботі, але й заплатити відшкодування (середньомісячну зарплату за час вимушеного прогулу - а це може бути навіть рік залежно від того, скільки вирішується спір) (ст. 233, 235 Кодексу законів про працю України).

Більше того, якщо звільнення з роботи призвело до моральних страждань (не виключено, що працівник дуже страждав), втрати нормальних життєвих зв'язків (спробуй перевір усі його зв'язки), то в такому разі підприємство змушене відшкодувати й моральну шкоду (ст. 440 Цивільного кодексу України). Зрозуміло, що при цьому витрати, пов'язані з відшкодуванням моральної шкоди, на валові витрати відносити не можна, оскільки до господарської діяльності вони не мають жодного відношення.


Здавати готівку до банку юридичні особи (а також фізичні особи, які є суб'єктами підприємницької діяльності) можуть лише "для зарахування на власні поточні рахунки, на рахунки різних фондів, для сплати податків і зборів до бюджетів і державних цільових фондів, на розподільчі рахунки енергопостачальників за спожиту електроенергію" (п. 8 р.1 Інструкції №1 з організації емісійно-касової роботи в установах банків України, затвердженої постановою Правління НБУ від 01.08.2001 р. №309). Нагадаємо, що до 01.08.01 р. юрособи могли вносити готівку в оплату будь-яких платежів.

Готівка як плата за реалізовані товари, надані послуги і виконані роботи приймається банками тільки від фізичних осіб. Причому такі кошти можуть бути прийняті лише на користь юридичних осіб (дивно, але про фізосіб - суб'єктів підприємницької діяльності чомусь не згадується).

<< >>
© 2001
"Дебет-Кредит"
Редакція: debet-kredit@gc.kiev.ua