Нове число  Дебет-Кредит
 
Український бухгалтерський тижневик
#42'2001: Практична бухгалтерія - Трафік << >>

Трафік

Прочитав статтю Сергія Новікова "Кредит - добре, але позика - краще" в "ДК" №40. Матеріал дуже потрібний і актуальний. В умовах, коли СПД не вистачає оборотних коштів, а є де "позичити", вони бояться позичати через можливі проблеми з податківцями. Та й фізичні особи з тієї ж причини неохоче йдуть на позику. Через, здавалося б, звичайну життєву ситуацію стільки проблем. Звичайно ж, докладають до цього руку й самі СПД через незнання нормативних документів. Тому і цю, і, сподіваюсь, наступну статті візьмуть на озброєння. Спасибі.

Stas


Прочитав "Відшкодування ПДВ через проведення взаємозаліку" Дмитра Боровця в "ДК" №33/2000. Дуже мало важливої інформації з такої тематики, і це одна з небагатьох цікавих статей на цю тему.

Женя, e-mail: [email protected]


Прочитала статтю Олександра Рященка "Справи комісійні" в "ДК" №41. Хороший, дохідливий матеріал, все систематизовано викладено. Я читала багато статей з цього питання - але ця добра своїми проведеннями й легким стилем викладу. Спасибі.

Альона Шевердіна, email: [email protected]


Прошу мені пояснити: у ст. 5 Декрету КМУ "Про прибутковий податок з громадян" зазначено, що суми за утримання і навчання дітей у вузах не включаються до сукупного оподатковуваного доходу, ст. 8 цього ж декрету каже, що оподатковуваний дохід зменшується на суми, передбачені в ст. 5. Тобто якщо я оплачую навчання власної дитини, то ця сума мала б виключатися з мого річного оподатковуваного доходу. Куди мені звернутися за компенсацією податку? Наперед дякую за відповідь.

Ліана, e-mail: [email protected]

"ДК" Про те, в яких випадках оплата навчання дітей не включається до сукупного оподатковуваного доходу батьків, читайте в статті Віталія Мосейчука "Посередників не пропонувати".


Шановні "хранителі" й творці сайту!* Хочу сказати Вам велике спасибі за такий розумний, інформаційно повний, освітній сайт-помічник. У мене просто нема слів. Багато запитань, багато відповідей (причому відповідей не для галочки, а по суті і з конкретною допомогою). Якщо чесно, я потрапила на цей сайт цілком випадково, але від сьогодні вже знаю, як починатиметься мій робочий день.

Ще раз спасибі.

З повагою Ольга

Останнім часом журнал став кращим, змінився. Є більше довір'я до вас, хоча й продовжуємо передплачувати його як "другий" журнал з такої тематики. І все ж зміни на краще в останніх номерах видно (40-й номер, наприклад).

Олена Талько, аудитор

* Цей лист надійшов на сайт "ДК" за адресою: www.dtkt.com.ua

<< >>
© 2001
"Дебет-Кредит"
Редакція: debet-kredit@gc.kiev.ua