Нове число  Дебет-Кредит
 
Український бухгалтерський тижневик
#45'2001: Практична бухгалтерія - Клубний день << >>

Чи користуєтеся ви послугами клубу бухгалтерів?

"Відповіді на запитання шукаю у бухгалтерській пресі"

Чесно кажучи, не знаю, чи є в Херсоні клуб бухгалтерів. Придбала три додатки "Дебету-Кредиту" зі серії "Нова бухгалтерія" - поки що вони дають відповіді на всі мої запитання.

Звичайно, бухгалтерські об'єднання дуже потрібні, адже інколи виникають питання, які важко вирішити самостійно. А щоразу звертатися до аудиторських служб - надто дорого, та й відповідь потрібна негайно, а не через три дні.

Людмила БАБІЙ,
головний бухгалтер фірми "Агроінтер", м. Херсон

"Я - і бухгалтер, і кадровик, і секретарка, і кур'єр"

Наскільки мені відомо, у Тернополі взагалі немає консультаційних центрів. Фахову допомогу можна одержати лише в аудиторських фірмах, але до них не завжди звернешся - послуги надто дорогі. А підприємство невелике, тож не можу дозволити собі витрачати гроші на консультації. Переважно шукаю підказок у тижневику "Дебет-Кредит".

Було б дуже добре, якби в місті діяв клуб бухгалтерів: по-перше, ми мали б куди звернутися за консультацією, по-друге, мали б можливість одержати роз'яснення нових нормативних актів (не завжди є час на самостійне вивчення законів), по-третє, одержували б поради, як поводитися з контролюючими органами, як убезпечитися від їх неправомірних дій, що особливо потрібно знати бухгалтерам-початківцям. До речі, бухгалтери не знають, як діяти під час податкових перевірок або інших не завжди приємних ситуацій, саме через незнання законів. І, чесно кажучи, не мають змоги їх вивчити, бо доводиться виконувати функції і бухгалтера, і кадровика, і секретарки, і кур'єра. Переконана: клуб став би добрим помічником тернопільських бухгалтерів.

Лідія ПОПИК,
головний бухгалтер ПМП "Галтер-93", м. Тернопіль

Від редакції:
Ми сконтактувалися з Лігою підприємців Тернопільщини і повідомляємо адресу і телефон клубу бухгалтерів, який діє в Тернополі:

вул. Родини Барвінських, 7, тел.: 27-84-94, 22-84-83

"Чим більше клубів, тим ліпше"

Вважаю, що такі організації, як клуби бухгалтерів, повинні існувати. Взагалі, хотілося б, щоб було якомога більше організацій, громадських об'єднань, готових надати бухгалтерові консультацію, поділитися знаннями.

Лариса МАМОНОВА,
головний бухгалтер ВП "Нова хвиля", м. Чернігів

"Клуб податківцям не указ"

Час від часу виникають запитання, які самостійно вирішити не спроможна, тоді звертаюся до клубу бухгалтерів. Та фахівці клубу не завжди дають відповіді. І не завжди їхні поради, отримані на консультаціях чи семінарах, стають у пригоді, бо під час податкових перевірок податківці вимагають чинити так, як вони вважають правильним.

Олена КАРПОВА,
головний бухгалтер ТзОВ "Галактика", м. Дніпропетровськ

"Клуб втішить, але не допоможе"

У Кам'янці-Подільському є клуб бухгалтерів. Але я нечасто користуюся його послугами: усе, що потрібно, вичитую в "ДК". До того ж на консультаціях у клубі не завжди почуєш вичерпну відповідь.

Не можу однозначно сказати, чи потрібен бухгалтерові клуб. Фірм, які дають консультації з питань оподаткування, бухгалтерського обліку, - достатньо, як і спеціалізованих періодичних видань. Гадаю, сьогодні бухгалтери більше потребують юридичних послуг. А клуби бухгалтерів не завжди готові захищати їхні інтереси.

Тетяна ОРЛОВА,
головний бухгалтер ПП "Клен", м. Кам'янець-Подільський

<< >>
© 2001
"Дебет-Кредит"
Редакція: debet-kredit@gc.kiev.ua