Нове число  Дебет-Кредит
 
Український бухгалтерський тижневик
#45'2001: Практична бухгалтерія - Трафік << >>

Трафік

Дорогі друзі!

Мені дуже приємно заходити на ваш сайт. По-перше, він добре структурований. По-друге, добре діє пошуковий механізм.

І, звичайно ж, зміст! Це особливо приємний компонент. Статті ваших авторів - це не переспіви законодавства, а справжній аналіз. Я знаю, що зібрати такий колектив авторів - велика праця. Тому я заходжу на сайт "ДК" дуже часто, на відміну від інших сайтів. Так тримати!

З повагою Олександр ТИТАРЧУК,
правовий радник Партнерства Альянсу Каунтерпарт, кандидат юридичних наук


Прочитав у "ДК" №43 "Роялті на вашу голову" Владислава Зимовця і Сергія Зубика. А чи варто все це передруковувати з якогось підручника? Адже легше взяти підручник з інтелектуальної власності і там усе прочитати. Властиво, практичних аспектів для практикуючого бухгалтера у статті немає.

Сергій АНДРІЄНКО, e-mail: [email protected]


"Роялті на вашу голову" Владислава Зимовця і Сергія Зубика - дуже корисний матеріал, але недостатньо посилань на нормативні документи.

Наталя ШКАБРІЙ, e-mail: [email protected]


Прочитала статтю Віталія Мосейчука "Друга книга для "єдиноподатника" в "ДК" №42. Не знаю, що вигадають наступного разу. Таке враження, що крім як журналами, нашому уряду і зайнятися нічим. Не розумію, що дасть ця новація?

Алла, e-mail: [email protected]


У своїй діяльності стикаюся з інвестиційним аналізом, тому можу сказати, що стаття Галини Уманців і Ольги Лисенко "Вкладай в папір" має корисний, практичний характер.

Більше б таких.

Спасибі.

Марія, e-mail: [email protected]


Не дуже сподобався матеріал Олександра Боскіна "Оподаткування і порядок виплати частки учасника товариства, який вибув з нього". Не завадило б зазначити, що, говорячи "виплачується вартість частини майна товариства, пропорційна до його частки в статутному фонді", мається на увазі вартість майна товариства після вирахування зобов'язань, а не всього наявного на балансі. Крім того, сума в межах внеску до статутного капіталу не вважатиметься для отримувача прибутком і не оподатковується! А вираз "Виплата вартості частки не відноситься до складу валових витрат підприємства, отже, виплати необхідно проводити з прибутку підприємства" взагалі дивує.

Валерія СОПКО, e-mail: [email protected]

<< >>
© 2001
"Дебет-Кредит"
Редакція: debet-kredit@gc.kiev.ua