Нове число  Дебет-Кредит
 
Український бухгалтерський тижневик
#48'2001: Практична бухгалтерія - Трафік << >>

Трафік

Консультація Марії Правди і Дани Онишко "Бухгалтерський і податковий облік орендних операцій" допомогла правильно скласти договір, здійснити бухгалтерські проведення. Хотілося б глибше вивчити податковий облік (ПДВ). Наприклад, хотілося б знати: якщо на основні засоби нараховано знос 50%, чи потрібно знімати з податкового кредиту ПДВ при їх передачі? Спасибі.

Олена, e-mail: [email protected]


Прочитав статтю "Без відриву від стільця. Що являє собою система "Клієнт-Банк". Виникло запитання: невже серед вітчизняних конгеніальних програмістів нема таких, що могли б зробити ці програми українською?

Андрій Бережний, e-mail: [email protected]


Прочитав коментар Віталія Мосейчука "Для службових автомобілів, а також легкових автомобілів, які здійснюють вантажні перевезення, ліцензій не потрібно". Гадаю, треба подавати більше інформації про страхування власників наземного транспорту.

Владислав, e-mail: [email protected]


Спасибі Марії Правді і Вікторії Ахтирській за статтю "Ведення первинної документації на підприємствах громадського харчування". Було дуже цікаво і корисно. Однак хотілося б мати нормативну базу (стандарти в Інтернеті).

Людмила, e-mail: [email protected]


Знайшов на сайті матеріал "Автоматизація бухобліку: Excel: Урок 1. Бухгалтерський облік за допомогою EXCEL" (див. "ДК" №47/2000. - Ред.). Добре, що в нашій країні хоч хтось займається творенням. На жаль, зі службового обов'язку я давно переріс початкові курси Excel-Бухгалтерії, але поглиблене вивчення Excel розкриває такі можливості щодо створення бухгалтерських програм професійного рівня (простих, зручних і з більшими, ніж в "1С", можливостями аналізу даних і результатів).

Класний сайт. Так тримати!

Максим, e-mail: [email protected]


Шановні працівники редакції газети "Дебет-Кредит"!

Випадково натрапивши на ваше інтернет-видання, я була зачарована. Ніколи раніше, хоч я й не зараховую себе до досвідчених "інтернетників", не доводилося мені зустрічати таке повне подання бухгалтерської газети в Інтернеті. Здається, що спеціалізовані бухгалтерські видання більше рекламують себе в Інтернеті, ніж надають читачу змістовну інформацію. Ваш же сайт дає змогу читачам отримати повну інформацію у зручній для них формі (швидко й комфортно).

З найкращими побажаннями Ірина Дихал

<< >>
© 2001
"Дебет-Кредит"
Редакція: debet-kredit@gc.kiev.ua