Нове число  Дебет-Кредит
  Український бухгалтерський тижневик
#51'2001: Практична бухгалтерія - Трафік << >>

Трафік

"Продаж товарів з відстрочкою платежу. Товарний кредит" Сергія Новікова - однозначно непоганий матеріал, особливо з урахуванням молодості автора. Опрацьований, систематизований. Єдине, що міг би порекомендувати Новікову, - розширити наведену нормативну базу. Здається, є ще кілька непрямих інструкцій Кабміну, які заслуговують згадки в статті.

А взагалі - молодець. Так тримати, Новіков!

Дмитро Валерійович, e-mail: [email protected]


Прочитав у "ДК" №7 статтю Володимира Боровця "Договір консигнації". Якщо не вникати в тонкощі, позаяк я не спеціаліст, матеріал цікавий, подає розумні пропозиції, якими багато хто вже давно користується, і пізнавальний, якщо потрібно зрозуміти, в чому суть консигнації.

Загалом - ОК. Спасибі.

З повагою Олександр


Хочу висловити подяку за чудовий форум на сайті "ДК".

Для бухгалтерів це не просто запитання - відповідь, а спілкування з колегами. Повірте, це дуже важливо.

З повагою AS, [email protected]


Романе, Віталію, прочитав вашу статтю "Податковий облік поворотної фінансової допомоги". Просто в ауті, це круто на всі сто, спасибі за задоволення! Маленький подарунок за отримане задоволення від статті - анекдот.

Троє нових росіян на яхті, спіймали золоту рибку, й вона, звичайно, проситься, що виконає три їх бажання. Пальці віялом: "Та ну, у нас все є, тіпа, ми не скривджені". Вона їм: "Якось навіть незручно - вперше таке". Думали, думали й придумали. Один каже: "Слухай, у мене вілла на Амазонці. Терміти дістали, щороку меблі з червоного дерева міняю, придумай що-небудь".

Рибка подумала й говорить: "Я тобі маленького термітика зроблю, він харчується лише термітами: всіх з'їсть і сам з голоду здохне". Другий на продовження теми: "Слухай, трєска, а в мене вдома міль завелася, харчується норковим хутром. Дружина мене за ці хутра скоро зі світу зведе".

Рибка - нема проблем: "Я тобі маленьку міль заведу, вона харчується лише своїми побратимами, всіх з'їсть і сама з голоду дуба вріже".

Третій думав, думав і говорить: "Чуєш, рибка, а в тебе, тіпа, часом нема такого маленького, маленького податкового інспектора?".

Хлопці, ще раз спасибі!

Ігор

<< >>
© 2001
"Дебет-Кредит"
Редакція: debet-kredit@gc.kiev.ua