Нове число  Дебет-Кредит
  Український бухгалтерський тижневик
#52'2001: Практична бухгалтерія - Трафік << >>

Трафік

Прочитав консультацію Андрія Кутного "Оподаткування доходів приватного підприємця" в "ДК" №6. Можна було б, звичайно, і детальніше описати саме приватне підприємництво загалом і можливі системи оподаткування зокрема. Але загалом матеріал може бути корисним.

Shelik, e-mail: [email protected]


"Автоматизація бухобліку: Бухгалтерський облік за допомогою Excel" Володимира Лаврєнова - це круто!

Продовжуйте в тому ж дусі.

В'ячеслав


Стаття Павла Верещагіна "ЗЕД для "чайників" дуже допомогла в акредитації.

Ігор Грищенко, e-mail: [email protected]


Прочитав статтю в "ДК" №4 Леоніда Гуйди "Як підготувати наказ про облікову політику підприємства". Якби шановна редакція підказала, де шукати зразки додатків з 12-го по 14-й та з 16-го і далі, стаття стала би ще кориснішою.

З повагою Ярослав, e-mail: [email protected]


Стаття Лідії Панкевич "Державне казначейство України - фінансово-кредитний орган держави" - дуже цікава і, що найважливіше, корисна інформація. Дякую за сайт.

Юлія Кривонос, e-mail: [email protected]


"Колдоговір укладати не треба багато клопоту. Кому поставте самі" Максима Войцеховського - просто, професійно, практично.

Yuriy, e-mail: [email protected]


Фото Мар'яни Кондзелки красиве! Наважуся дати пораду: вашому автору Мосейчуку дуже не завадило б поміняти фото на більш професійне. Не ображайтеся, але фото авторів - частина іміджу видання, і ці фото треба робити з урахуванням того, що вони повинні не лише відображати обличчя автора, а й бути іміджевими. Нинішня знимка зовсім не така. Це провина тільки фотографа; автор - професіонал у своїй справі. Це не більш ніж порада людини, яка трохи орієнтується в іміджології (є така наука). Удачі вам та успіхів!

Юліана

"ДК" Віталій Мосейчук прислухався до порад читачки і незабаром змінить фото. Сподіваємося, що прихильники тижневика й надалі даватимуть нам добрі поради. Тож чекаємо на нові цікаві листи.

<< >>
© 2001
"Дебет-Кредит"
Редакція: debet-kredit@gc.kiev.ua