Нове число  Дебет-Кредит
 
Український бухгалтерський тижневик
Довідники: Усе про твій апарат << >>

Архів електронних довідниківУсе про твій апарат,
Збірка нормативних документів, які регламентують застосування РРО

Про забезпечення реалізації статті 10 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг"

Постанова Кабінету Міністрів України від 23.08.2000 р. №1336

Зі змінами та доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 24.01.2001 р. №45

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Перелік окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій (далі - перелік), що додається.

2. Установити граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів (надання послуг), у разі перевищення якого застосування реєстраторів розрахункових операцій є обов'язковим, для форм та умов проведення діяльності, визначених у переліку (крім абзаців другого та третього пункту 1), 200 тис. гривень.

Для форм і умов проведення цієї діяльності, визначених в абзаці четвертому пункту 1, пунктах 8, 9, 10, 12, 18, 19, 20 і 21 переліку, граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій не встановлюється.

3. Ця постанова набирає чинності одночасно з набранням чинності Законом України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг".

Прем'єр-міністр України В. ЮЩЕНКО

<< >>
© 2000
"Дебет-Кредит"
Редакція: debet-kredit@gc.kiev.ua