Нове число  Дебет-Кредит
 
Український бухгалтерський тижневик
Довідники: Усе про твій апарат << >>

Архів електронних довідниківУсе про твій апарат,
Збірка нормативних документів, які регламентують застосування РРО

Перелік окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій

Затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 23.08.2000 р. №1336

1. Роздрібна торгівля, громадське харчування та надання послуг, що здійснюються:

суб'єктами підприємницької діяльності - фізичними особами, які перейшли на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності;

громадянами-підприємцями, які провадять підприємницьку діяльність без створення юридичної особи і сплачують фіксований податок шляхом придбання патенту;

суб'єктами підприємницької діяльності, які придбали спеціальний торговий патент.

2. Роздрібна торгівля через засоби пересувної торговельної мережі (автомагазини, авторозвозки, автоцистерни, цистерни, низькотемпературні лотки-прилавки, візки, розноски, лотки, столики), що розташовані за межами стаціонарних приміщень і не підключені до мережі електроживлення.

3. Роздрібна торгівля на ринках, ярмарках (за винятком розташованих на їх території магазинів, кіосків, палаток, павільйонів, приміщень контейнерного типу, а також засобів пересувної торговельної мережі, які підключені до мережі електроживлення).

4. Роздрібна торгівля та громадське харчування, що здійснюються підприємствами споживчої кооперації на території села.

5. Продаж страв та безалкогольних напоїв у буфетах вищих навчальних закладів, у їдальнях і буфетах загальноосвітніх шкіл та профтехучилищ під час проведення занять, а також підприємств УТОС та УТОГ.

6. Роздрібна торгівля, громадське харчування та побутове обслуговування на території закритих військових гарнізонів і містечок, а також військових частин, розташованих у межах сіл.

7. Роздрібна торгівля медичними і фармацевтичними товарами та надання медичних і ветеринарних послуг на території села.

8. Продаж товарів (за переліком, затвердженим Держкомзв'язку і погодженим з Мінекономіки та Державною податковою адміністрацією) і надання послуг поштовими відділеннями та пунктами зв'язку в селах.

9. Продаж у кіосках газет, журналів, конвертів, листівок, знаків оплати поштових послуг, квитків для проїзду в міському транспорті, іншої друкованої продукції, а також на підприємствах поштового зв'язку, якщо питома вага такої продукції становить понад 50 відсотків загального товарообороту за відсутності продажу алкогольних напоїв та підакцизних непродовольчих товарів.

10. Продаж квитків, жетонів та електронних карток в кіосках, касах метрополітену та салонах транспортних засобів для проїзду в міському транспорті (за винятком таксі та інших транспортних засобів, які працюють в режимі маршрутного таксі), квитків у салонах транспортних засобів приміського та міжміського сполучення (крім залізничного), а також телефонних карток у кіосках.

11. Надання побутових послуг:

на території села;

вдома у замовника з ремонту та встановлення побутових машин і приладів, радіоелектронної апаратури, телеантен, ремонту і складання меблів, прибирання квартир, догляду за дітьми, хворими та людьми похилого віку, фотографування, дрібного ремонту квартир за переліком робіт, що встановлюється Мінекономіки та Державною податковою адміністрацією, приготування їжі, прання білизни, хімічного чищення меблів, килимів та інших килимових виробів (за умови проведення розрахунків на місці надання послуг);

з ремонту взуття, швейних та трикотажних виробів, виробів текстильної та шкіряної галантереї, радіоелектронної апаратури, побутових машин і приладів, металевих виробів та хімічного чищення структурними підрозділами підприємств і суб'єктами підприємницької діяльності з 1 або 2 працюючими.

12. Продаж квитків на відвідування культурно-спортивних і видовищних закладів (за умови їх продажу за межами зазначених закладів та спеціалізованих кас).

13. Надання послуг бібліотеками.

14. Продаж предметів релігійно-обрядової атрибутики та надання обрядових послуг релігійними організаціями.

15. Продаж чаю та кави, а також отримання плати провідниками в поїздах за користування постільною білизною.

16. Надання на вокзалах та у портах послуг носильниками з доставлення багажу пасажирів.

17. Роздрібна торгівля насінням у кіосках на території сіл та селищ міського типу.

18. Реалізація білетів державних лотерей, крім продажу цих білетів через електронну систему прийняття ставок, що контролюється у режимі реального часу Державним казначейством.

19. Приймання від населення вторинної сировини (крім металобрухту).

20. Страхування майнових та особистих ризиків фізичних осіб, яке проводиться страховими агентами за межами приміщення страховика.

21. Надання ритуальних послуг за умови проведення розрахунків вдома у замовника.

22. Провадження діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг суб'єктами підприємницької діяльності на території сіл і селищ міського типу, яким, згідно із Законом України "Про статус гірських населених пунктів в Україні", надано статус гірських.

23. Надання медичних послуг виїзними бригадами та медичне обслуговування вдома у замовника.


<< >>
© 2000
"Дебет-Кредит"
Редакція: debet-kredit@gc.kiev.ua