Нове число  Дебет-Кредит
Украинский бухгалтерский еженедельник
Класифікатор професій ДК 003:2005 (на заміну ДК 003-95) << >>

К содержанию классификатора

ДОДАТОК В (обов'язковий) 

Похідні слова до професій (професійних назв робіт)

Бригадний  Помічник 
Віце-  Провідний 
Гірничий  П'ятий 
Головний  Районний 
Груповий  Стажист*** 
Дільничий  Старший 
Другий  Третій 
Заступник  Учень**** 
Змінний  Черговий 
Молодший  Четвертий 
Перший    

* Номер випуску доповнень та змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників.

** Деталізовані кваліфхарактеристики за галузевими ознаками містяться в інших галузевих випусках Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників.

*** Це похідне слово застосовується до професійних назв робіт розділів "Професіонали" та "Фахівці" на час проходження стажування зі збереженням коду базової професійної назви роботи.

**** Це похідне слово застосовується до професійних назв робіт робітників середньої кваліфікації на час проходження первинної професійної підготовки особами, яких прийнято на роботу.

Примітка 1.  Похідні слова до професій (професійних назв робіт) можуть застосовуватися за умови збереження галузевої та функціональної належності, кваліфікаційних вимог, виключення дублювання, збереження коду новоутвореної професії. Наприклад, від назви професії "Соціолог" код КП 2442.2 можна утворювати похідні назви "Провідний соціолог" та "Старший соціолог" з кодами КП 2442.2, тоді як похідне слово "Головний" не може застосовуватися, враховуючи, що в КП є чинна професійна назва роботи "Головний соціолог" з кодом КП 1221.1. 
Примітка 2.  Назви професій можуть бути розширені за потребою користувача для внутрішнього використання термінами та словами, які уточнюють місце роботи, виконувані роботи, сферу діяльності за умови дотримання лаконічності викладення. 

<< >>
 
© 2000
"Дебет-Кредит"
Редакция: debet-kredit@gc.kiev.ua