Дебет-Кредит
Український бухгалтерський тижневик
#8 '2000: Документи для роботи - Нові документи

2. Про додаткові заходи щодо забезпечення надходження збору на обов'язкове державне пенсійне страхування

Постанова КМУ від 24.01.98 р. №75

Кодифікована

(Назва в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 11.08.98 р. №1251)

Із змінами і доповненнями, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1998 року №1251, від 27 листопада 1998 року №1875, від 24 березня 1999 року №449, від 21 грудня 1999 р. №2339.

З метою зменшення заборгованості підприємств, установ та організацій із зборів на обов'язкове державне пенсійне страхування та забезпечення надходження зазначених платежів до Пенсійного фонду Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Запровадити погашення заборгованості підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності із збору на обов'язкове державне пенсійне страхування шляхом її оформлення векселями та внесення авансових платежів із збору на обов'язкове державне пенсійне страхування шляхом здійснення вексельних розрахунків.

(Пункт 1 в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 11.08.98 р. №1251.)

2. Затвердити Порядок погашення заборгованості підприємств, установ та організацій із збору на обов'язкове державне пенсійне страхування шляхом оформлення її векселями та внесення авансових платежів із збору на обов'язкове державне пенсійне страхування шляхом вексельних розрахунків (додається).

Надати право Пенсійному фонду давати роз'яснення щодо застосування зазначеного Порядку.

3. Взяти до відома, що операції, пов'язані із забезпеченням оплати векселів, якими оформлено заборгованість із зборів на обов'язкове державне пенсійне страхування, здійснюватимуться установами банків за дорученням Пенсійного фонду та спеціалізованим державним підприємством, що належить до сфери управління Пенсійного фонду.

4. Пенсійному фонду:

разом з міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, до сфери управління яких належать підприємства, установи та організації, що мають заборгованість із зборів на обов'язкове державне пенсійне страхування, Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями забезпечити організацію роботи щодо оформлення зазначеної заборгованості векселями;

про хід виконання цієї постанови щомісяця інформувати Кабінет Міністрів України.

Прем'єр-міністр України В. ПУСТОВОЙТЕНКО
© 2000 "Дебет-Кредит"
E-mail: debet-kredit@gc.kiev.ua