Нове число  Дебет-Кредит
Український бухгалтерський тижневик
#24 '2000: Документи для роботи - Нові документи

22. Роз'яснення до п. 2.2 Правил здійснення операцій на міжбанківському валютному ринку України

Лист НБУ від 29.05.2000 р. №13-134/1784-3421


СУТТЄВО

У пунктах обміну іноземних валют, що працюють на підставі агентських угод з уповноваженими банками України, забороняється здійснювати операції купівлі-продажу іноземної валюти 2-ї і 3-ї груп Класифікатора НБУ (в тому числі російських рублів і польських злотих).


У зв'язку з численними запитами уповноважених банків стосовно можливості здійснення операцій купівлі-продажу готівкової іноземної валюти 2-ї і 3-ї груп Класифікатора іноземних валют Національного банку України (надалі - Класифікатор) у пунктах обміну іноземних валют, що працюють на підставі агентських угод з уповноваженими банками України, повідомляємо.

З моменту набуття чинності постанови Правління НБУ від 25 квітня 2000 року №168 1у пунктах обміну іноземних валют, що працюють на підставі агентських угод з уповноваженими банками України, забороняється здійснювати операції купівлі-продажу іноземної валюти 2-ї і 3-ї груп Класифікатора (в тому числі російських рублів).

Також повідомляємо, що до 9 червня 2000 р. уповноваженим банкам України потрібно завершити перереєстрацію обмінних пунктів з одночасним виконанням функцій приписної каси. До завершення пересертифікації в обмінних пунктах з одночасним виконанням функцій приписної каси, в них можуть здійснюватися тільки операції купівлі-продажу готівкової іноземної валюти усіх груп Класифікатора.

В. о. голови А. ШАПОВАЛОВ


Примітки:

1 Постанову Правління НБУ від 25.04.2000 р. №168 див. нижче.

 
© 2000
"Дебет-Кредит"
Редакція: debet-kredit@gc.kiev.ua
Webmaster: web_dk@gc.com.ua