Нове число  Дебет-Кредит
Український бухгалтерський тижневик
#24 '2000: Документи для роботи - Нові документи

6. Про внесення змін і доповнень до деяких постанов Кабінету Міністрів України

Постанова КМУ від 27.05.2000 р. №842

На момент публікації офіційно не оприлюднена Чинна з дня опублікування

 


СУТТЄВО

Збільшено мінімальну страхову суму страхування цивільної відповідальності за життя та здоров'я третіх осіб з 2000 грн до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (8500 грн). Щодо страхування майна третіх осіб мінімальну страхову суму встановлено в 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (25500 грн). Розміри страхових платежів за договорами обов'язкового страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів зросли у 9 разів.


Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести зміни і доповнення до постанов Кабінету Міністрів України (додаються).

2. Затвердити розміри страхових платежів за звичайними договорами обов'язкового страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів на території України (додаються).

Визнати таким, що втратив чинність, пункт 2 Постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 1999 р. №494 "Про внесення змін і доповнень до постанови Кабінету Міністрів України від 28 вересня 1996 р. №1175 та про розміри страхових платежів за договорами обов'язкового страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів" ("Офіційний вісник України", 1999 р., №14, ст. 557) у частині розмірів страхових платежів за договорами обов'язкового страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів на території України.

3. Зміни і доповнення, що вносяться згідно з пунктом 1, та розміри страхових платежів, затверджені пунктом 2 цієї постанови, не поширюються на договори обов'язкового страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів, укладені до набрання чинності цією постановою.

14. Установити, що експлуатація транспортних засобів без наявного у власника (водія) чинного договору обов'язкового страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів не допускається.

5. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування.

Прем'єр-міністр України В. ЮЩЕНКО


Примітки:

1 Експлуатація транспортних засобів без наявності поліса цивільної відповідальності власників транспортних засобів не допускається.

 
© 2000
"Дебет-Кредит"
Редакція: debet-kredit@gc.kiev.ua
Webmaster: web_dk@gc.com.ua