Нове число  Дебет-Кредит
Український бухгалтерський тижневик
#29 '2000: Документи для роботи - Нові документи

13. Про механізм регулювання імпортних поставок цукру-сирцю тростинного в 2000 році

Постанова КМ України від 04.07.2000 р. №1043

На момент публікації офіційно не оприлюднена.
Набуває чинності з дня опублікування.


СУТТЄВО

Запроваджено режим ліцензування імпорту тростинного цукру-сирцю обсягом 260 тис. тонн зі сплатою пільгового мита в розмірі 5 відсотків вартості, але не менше 5 євро за тонну.


1З метою забезпечення потреб внутрішнього ринку в цукрі та відповідно до Закону України "Про ввезення в Україну цукру-сирцю тростинного в 2000 році" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Запровадити режим ліцензування імпорту цукру-сирцю тростинного (код згідно з ТН ЗЕД 17.01.11) в 2000 році обсягом 260 тис. тонн за ставкою ввізного мита в розмірі 5 відсотків митної вартості, але не менш як 5 євро за одну тонну.

2. Міністерству аграрної політики за погодженням з Міністерством фінансів та Міністерством економіки розробити в п'ятиденний термін і затвердити Положення про умови визначення на конкурсних засадах підприємств, що здійснюватимуть переробку цукру-сирцю тростинного в межах установленого обсягу.

3. Міністерству економіки:

за заявками суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, погодженими з Міністерством аграрної політики, забезпечити видачу ліцензій на імпорт цукру-сирцю тростинного згідно із законодавством у межах встановленої квоти з терміном дії до 1 вересня 2000 року;

подавати щодекади Державній митній службі та Міністерству аграрної політики інформацію про ліцензії, видані на імпорт цукру-сирцю тростинного.

4. Державній митній службі:

здійснювати митне оформлення цукру-сирцю тростинного, що ввозитиметься суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності на митну територію України, в межах квоти, визначеної в пункті 1 цієї постанови, на підставі ліцензій, виданих Міністерством економіки;

інформувати щомісяця Міністерство економіки та Міністерство аграрної політики про обсяги імпорту цукру-сирцю тростинного суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності, здійсненого за отриманими ліцензіями.

5. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на віце-прем'єр-міністра України Гладія М. В.

6. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування.

Прем'єр-міністр України В. ЮЩЕНКО

Примітки:

1Закон України від 08.06.2000 р. №1797-III"Про ввезення в Україну цукру-сирцю тростинного в 2000 році" див. у "ДК" №28/2000.

 
© 2000
"Дебет-Кредит"
Редакція: debet-kredit@gc.kiev.ua
Webmaster: web_dk@gc.com.ua