Нове число  Дебет-Кредит
Український бухгалтерський тижневик
#29 '2000: Документи для роботи - Нові документи

17.Щодо порядку застосування до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності спеціальних санкцій

Лист ДМСУ від 12.06.2000 р. №16/3-2160-ЕП


СУТТЄВО

Спеціальні санкції в зовнішньоекономічній діяльності накладаються, змінюються та припиняються лише Міністерством економіки. Право підпису наказів, крім міністра економіки, мають також перший заступник міністра Кальник В. М., заступник міністра Гончарук А. І., керівник департаменту торговельних обмежень та контролю за зовнішньоекономічною діяльністю Стеценко В. О.


Надсилаємо до відома та використання в роботі наказ Мінекономіки України №52 від 17.04.2000 р. "Про затвердження Положення про порядок застосування до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України та іноземних суб'єктів господарської діяльності спеціальних санкцій, передбачених статтею 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" та Положення про порядок застосування до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України та іноземних суб'єктів господарської діяльності спеціальних санкцій, передбачених статтею 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність",1 зареєстрований в Міністерстві юстиції України 5 травня 2000 року за №26/4481.

У зв'язку з прийняттям зазначеного наказу, Положення про порядок застосування до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України та іноземних суб'єктів господарської діяльності спеціальних санкцій, передбачених статтею 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність", затверджене наказом МЗЕЗторгу від 05.10.99 р. №754 та зареєстроване в Міністерстві юстиції України 21 жовтня 1999 року за №718/4011 визнано таким, що втратило чинність.

Додатково звертаємо увагу на такі моменти:

- спеціальні санкції, передбачені статтею 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність", застосовуються виключно Міністерством економіки України;

- право застосовувати (скасовувати, зміняти вид, призупиняти дії) спеціальні санкції належить виключно до компетенції Міністерства економіки України;

- право підпису наказів Мінекономіки про застосування (скасування, зміни виду, призупинення дії) спеціальних санкцій, передбачених ст. 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність", крім міністра, мають також перший заступник міністра Кальник В. М., заступник міністра Гончарук А. І. керівник департаменту торговельних обмежень та контролю за зовнішньоекономічною діяльністю Стеценко В. О.

Заступник голови служби О. ШЕЙКО

Примітки:

1Положення про порядок застосування до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України та іноземних суб'єктів господарської діяльності спеціальних санкцій, передбачених статтею 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність", див. у "ДК" №22/2000.

 
© 2000
"Дебет-Кредит"
Редакція: debet-kredit@gc.kiev.ua
Webmaster: web_dk@gc.com.ua