Нове число  Дебет-Кредит
Український бухгалтерський тижневик
#29 '2000: Документи для роботи - Нові документи

5. Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України і Національного банку України від 5 червня 1998 р. №811

Постанова КМУ і НБУ від 17.05.2000 р. №824

Чинна з 17.05.2000 р.


СУТТЄВО

Установи банків розподіляють і перераховують на розподільчі рахунки постачальників електричної енергії кошти від споживачів енергії згідно з алгоритмом, затвердженим Національною комісією регулювання електроенергетики, а не відповідно до договорів з постачальниками.


Кабінет Міністрів України і Національний банк України постановляють:

Пункт 3 Порядку розрахунків за реалізовану споживачам електричну енергію, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України і Національного банку України від 5 червня 1998 р. №811 "Про встановлення спеціального режиму розрахунків за реалізовану споживачам електричну енергію", викласти в такій редакції:

"3. Кошти, що надійшли протягом операційного дня від споживачів електричної енергії, установи банків зараховують на розподільчі рахунки структурних підрозділів постачальників електричної енергії. Ці кошти установи банків розподіляють і перераховують на розподільчі рахунки постачальників електричної енергії згідно з алгоритмом, затвердженим Національною комісією регулювання електроенергетики.

Таким же чином здійснюється перерахування коштів з розподільчих рахунків постачальників електричної енергії на розподільчий рахунок розпорядника коштів оптового ринку електричної енергії".

Попередня редакція пункту 3 Порядку

Кошти, що надійшли протягом операційного дня від споживачів електричної енергії, установи банків зараховують на розподільчі рахунки структурних підрозділів постачальників. Відповідно до укладених договорів між установами банків та структурними підрозділами постачальників, в яких обумовлюється порядок перерахування коштів банком або платіжних доручень структурних підрозділів постачальників, кошти перераховуються на розподільчі рахунки постачальників.

Таким же чином здійснюється перерахування коштів з розподільчих рахунків постачальників на розподільчий рахунок розпорядника коштів оптового ринку електричної енергії.

Прем'єр-міністр України В. ЮЩЕНКО

Голова Національного банку України В. СТЕЛЬМАХ

 
© 2000 "Дебет-Кредит"
Редакція: debet-kredit@gc.kiev.ua Webmaster: web_dk@gc.com.ua