Нове число  Дебет-Кредит
Український бухгалтерський тижневик
#35 '2000: Документи для роботи - Нові документи

21. Експертна оцінка земельних ділянок

Лист Держкомзему України від 15.07.2000 р. №14-22-Б10054/2739


СУТТЄВО

Самостійне виконання експертної і грошової оцінки фізичною особою, яка отримала сертифікат, неможливе. Це роблять юридичні особи, які уклали з Держкомземом України угоду про здійснення робіт з експертної оцінки земельних ділянок та в трудових відносинах з якими перебувають не менш як два експерти.


Згідно з пунктом 4.1 Порядку проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, затвердженого наказом Держкомзему України від 08.07.99 р. №72 та зареєстрованого в Мін'юсті 27.09.99 р. за №651/3944, до виконання робіт з оцінки земельних ділянок залучаються ті юридичні особи, які уклали з Держкомземом України угоду про здійснення робіт з експертної оцінки земельних ділянок та в трудових відносинах з якими перебувають не менш як два експерти.

Для укладання (переукладання, продовження терміну) угоди юридичні особи подають до Держкомзему однаковий для всіх набір документів, в переліку яких "Довідка з переліком робіт з оцінки земельних ділянок" відсутня.

Порядком передбачено, що Комітет у 30-денний термін з часу подання особою документів приймає рішення про укладання (переукладання, продовження терміну) угоди (чи відмову в укладанні угоди), про що повідомляє заявника письмово. Порядком також передбачені умови відмови.

Що стосується самостійного виконання експертної і грошової оцінки фізичною особою, яка отримала сертифікат, то нормативними документами виконання цієї роботи не передбачено

Заступник голови Комітету В. ЖМУЦЬКИЙ
 
© 2000
"Дебет-Кредит"
Редакція: debet-kredit@gc.kiev.ua
Webmaster: web_dk@gc.com.ua