Нове число  Дебет-Кредит
Український бухгалтерський тижневик
#35 '2000: Документи для роботи - Нові документи

26. Зміни, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України з питань отримання спирту етилового та здійснення контролю за його цільовим використанням

Коментар ДК:

У зв'язку із зміною валюти для обчислення ставок акцизного збору на спирт етиловий внесено зміни до бланків на отримання та контроль за його використанням

Постановою Кабінету Міністрів України від 14.07.2000 р. №1129 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань отримання спирту етилового та здійснення контролю за його цільовим використанням" (далі - Постанова) внесено зміни у зв'язку з запровадженням ставок акцизного збору не в ЕКЮ (євро), а в гривнях до бланків на отримання та контроль за обігом спирту етилового.

Нагадаємо, що, відповідно до Закону України від 23.03.2000 р. №1582-III "Про внесення змін до Закону України "Про ставки акцизного збору і ввізного мита на спирт етиловий та алкогольні напої" (див. "Документи для роботи" №18-19/2000) акцизний збір зі спирту етилового та алкогольних напоїв обчислюється в гривнях, а не євро.

У зв'язку із зміною валюти для обчислення ставок акцизного збору на спирт етиловий Постановою внесено зміни (до бланків на отримання та контроль) до постанов Кабінету Міністрів України від 05.07.99 р. №1197 "Про порядок отримання закладами та установами охорони здоров'я, суб'єктами підприємницької діяльності, вітчизняними товаровиробниками спирту етилового і здійснення контролю за його цільовим використанням", від 14.09.98 р. №1429 "Про затвердження Порядку отримання суб'єктами підприємницької діяльності спирту етилового, що використовується вітчизняними товаровиробниками для виготовлення вибухових речовин, парфумів, нітроцелюлози, пектину, есенції і оцту харчових та напівфабрикатів: спиртованих соків, морсів, настоїв, які реалізуються для промислової переробки і не підлягають реалізації в роздрібній торгівлі" (див. "Документи для роботи" №50/99), від 09.03.99 р. №342 "Про затвердження Порядку отримання суб'єктами підприємницької діяльності спирту етилового денатурованого (спирту технічного), який використовується для виготовлення продукції з його вмістом".

Віталій МОСЕЙЧУК
 
© 2000
"Дебет-Кредит"
Редакція: debet-kredit@gc.kiev.ua
Webmaster: web_dk@gc.com.ua