Нове число  Дебет-Кредит
Український бухгалтерський тижневик
#37 '2000: Документи для роботи - Нові документи

1. Про забезпечення реалізації статті 10 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг"

Постанова КМУ від 23.08.2000 р. №1336

Чинна з 01.01.2001 р.


СУТТЄВО

З 1 січня 2001 року вдвічі скорочено кількість видів діяльності, звільнених від застосування ЕККА. Гранична межа незастосування ЕККА для визначених видів діяльності - оборот у 200 тис. гривень на рік. Платники єдиного та фіксованого податку зберегли право не застосовувати ЕККА. Запроваджується ЕККА на всіх видах таксі, в тому числі маршрутних.


Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Перелік окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій (далі - Перелік), що додається.

2. Установити граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів (надання послуг), у разі перевищення якого застосування реєстраторів розрахункових операцій є обов'язковим, для форм та умов проведення діяльності, визначених у Переліку (крім абзаців другого та третього пункту 1), 200 тис. гривень.

Для форм і умов проведення цієї діяльності, визначених в абзаці четвертому пункту 1, пунктах 10 і 12 Переліку, граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій не встановлюється.

3. Ця Постанова набирає чинності одночасно з набранням чинності Законом України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг". *

Прем'єр-міністр України В. ЮЩЕНКО

Примітки:

*Закон України від 01.06.2000 р. №1776-III "Про внесення змін до Закону України "Про застосування електронних контрольно-касових апаратів і товарно-касових книг при розрахунках із споживачами в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" див. у "ДК" №29/2000.

 
© 2000 "Дебет-Кредит"
Редакція: debet-kredit@gc.kiev.ua Webmaster: web_dk@gc.com.ua