Нове число  Дебет-Кредит
Український бухгалтерський тижневик
#37 '2000: Документи для роботи - Нові документи

9. Про внесення змін до Порядку заповнення та подання юридичними особами всіх форм власності й фізичними особами - суб'єктами підприємницької діяльності довідки ф. №8-ДР

Наказ ДПА України від 20.07.2000 р. №388

Зареєстрований в Мін'юсті України від 07.07.2000 р. за №479/4700
Чинний з 18.07.2000 р.


СУТТЄВО

До Порядку заповнення та подання юридичними особами всіх форм власності й фізичними особами - суб'єктами підприємницької діяльності довідки ф. №8-ДР внесено зміни з метою обліку пільг з оподаткування, які надаються фізичним особам - вкладникам на пенсійні вклади відповідно до Закону України від 20.04.2000 р. №1674-III "Про проведення експерименту в житловому будівництві на базі холдингової компанії "Київміськбуд". Закон дозволяє звільняти від оподаткування кошти, направлені на пенсійні рахунки громадян для "Київміськбуду".


На виконання вимог пункту 5 статті 7 Закону України "Про проведення експерименту в житловому будівництві на базі холдингової компанії "Київміськбуд"* з метою запровадження обліку пільг з оподаткування, які надаються фізичним особам - вкладникам на пенсійні вклади, та у відповідності до пункту 1 статті 8 Закону України "Про державну податкову службу в Україні" наказую:

1. Внести зміни до додатка до Порядку заповнення та подання юридичними особами всіх форм власності й фізичними особами - суб'єктами підприємницької діяльності довідки ф. №8-ДР, затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України від 6 січня 1999 р. №10, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 березня 1999 р. за №163/3456:

1) Пункт 1 "Довідник ознак доходів" доповнити таким рядком:

- "09" - "Суми, перераховані на пенсійні рахунки громадян".

2) Пункт 2 "Довідник ознак пільг щодо прибуткового податку" доповнити такими рядками:

- "24" - "Суми, що перераховуються за заявами фізичних осіб на власні пенсійні рахунки";

- "25" - "Суми, що перераховуються за заявами фізичних осіб на пенсійні рахунки інших фізичних осіб";

- "26 - "Суми, що перераховуються на пенсійні рахунки фізичних осіб за рахунок коштів юридичних осіб і фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності".

2. Головному управлінню оподаткування фізичних осіб (Лекарь С. І.) подати цей Наказ до Міністерства юстиції України на державну реєстрацію.

3. Управлінню справами (Коваленко В. В.) у 10-денний термін після державної реєстрації цього Наказу забезпечити його тиражування та надсилання державним податковим адміністраціям в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

4. Головному управлінню по роботі з платниками податків (Сисоєв В. О.) після реєстрації цього Наказу в Міністерстві юстиції України забезпечити опублікування зазначених змін у засобах масової інформації.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників голови Бондаренка Г. І. та Росоловського В. М.

Голова М. АЗАРОВ

Примітки:

*Закон України від 20.04.2000 р. №1674-III "Про проведення експерименту в житловому будівництві на базі холдингової компанії "Київміськбуд" див. у "ДК" №22/2000.

 
© 2000
"Дебет-Кредит"
Редакція: debet-kredit@gc.kiev.ua
Webmaster: web_dk@gc.com.ua