Нове число  Дебет-Кредит
Український бухгалтерський тижневик
#40 '2000: Документи для роботи - Нові документи

22. Про затвердження Переліку товарних бірж

Наказ Мінагрополітики України від 27.08.2000 р. №160

Чинний з 27.08.2000 р.


СУТТЄВО

Визначено перелік 25 товарних бірж, на яких проводяться операції з продажу сільгосппродукції для державних потреб, реалізація податкової заборгованості у вигляді сільгосппродукції, а також укладаються зовнішньоекономічні договори щодо експорту зерна.


На виконання постанов Кабінету Міністрів України від 19.10.99 р. №1928 "Про активізацію діяльності біржового ринку продукції агропромислового комплексу та необхідних для його потреб матеріально-технічних ресурсів"* та від 20.07.2000 р. №1148 "Про заходи щодо вдосконалення регулювання ринку зерна" наказую:

1. Затвердити Перелік товарних бірж, яким надано висновок про їх відповідність щодо надання послуг з укладення угод купівлі-продажу сільськогосподарської продукції і продовольства для державних та регіональних потреб, їх реалізації з державних ресурсів і з державного резерву, що надходять у рахунок сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування, погашення податкової заборгованості та поставки підприємствам агропромислового комплексу матеріально-технічних ресурсів, які придбаваються за рахунок коштів державного бюджету, а також укладення та реєстрації зовнішньоекономічних контрактів, що додається.

2. Департаменту розвитку підприємництва та інфраструктури сільськогосподарських ринків (Ляшок) у тижневий термін довести наказ до відома Кабінету Міністрів України та зацікавлених міністерств.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника міністра Шмідта Р. М.

Міністр І. КИРИЛЕНКО

Примітки:

* Постанову Кабміну від 19.10.99 р. №1928 "Про активізацію діяльності біржового ринку продукції агропромислового комплексу та необхідних для його потреб матеріально-технічних ресурсів" див. у "ДК" №45/99.


Додаток
Перелік товарних бірж, яким надано висновок про їх відповідність щодо надання послуг з укладення угод купівлі-продажу сільськогосподарської продукції і продовольства для державних та регіональних потреб, їх реалізації з державних ресурсів і з державного резерву, що надходять у рахунок сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування, погашення податкової заборгованості та поставки підприємствам агропромислового комплексу матеріально-технічних ресурсів, які придбаваються за рахунок коштів державного бюджету, а також укладення та реєстрації зовнішньоекономічних контрактів

 
© 2000 "Дебет-Кредит"
Редакція: debet-kredit@gc.kiev.ua Webmaster: web_dk@gc.com.ua