Нове число  Дебет-Кредит
Український бухгалтерський тижневик
#10 '2001: Документи для роботи - Нові документи

13. Про затвердження Вимог до аудиторського висновку, який подається до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку при реєстрації інформації та випуску цінних паперів, а також при поданні регулярної інформації відкритими акціонерними товариствами та підприємствами - емітентами облігацій (крім комерційних банків)

Рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 25.01.2001 р. №5

Зареєстроване в Мін'юсті України 15.02.2001 р. за №139/5330
Чинне з 26.02.2001 р.

Відповідно до статей 22 та 24 Закону України "Про цінні папери і фондову біржу" та пункту 6 Нормативу №28 "Аудиторські висновки спеціального призначення", затвердженого рішенням Аудиторської палати від 18 грудня 1998 р. №73, Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Вважати такими, що втратили чинність, Вимоги Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку щодо аудиторської перевірки відкритих акціонерних товариств та підприємств - емітентів облігацій (крім комерційних банків, інституційних інвесторів), затверджені рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 19 березня 1997 р. №5.

2. Затвердити Вимоги до аудиторського висновку, який подається до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку при реєстрації інформації та випуску цінних паперів, а також при поданні регулярної інформації відкритими акціонерними товариствами та підприємствами - емітентами облігацій (крім комерційних банків), що додаються.

3. Управлінню звітності учасників ринку цінних паперів (О. Величко) забезпечити погодження цих Вимог з Аудиторською палатою України.

4. Управлінню звітності учасників ринку цінних паперів (О. Величко) забезпечити державну реєстрацію цього рішення в Міністерстві юстиції України.

5. Управлінню організаційного забезпечення Комісії опублікувати рішення відповідно до чинного законодавства.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на члена Комісії - заступника голови М. Волкова.

Т. в. о. голови Комісії М. ПЕФТІЄВ
 
© 2001
"Дебет-Кредит"
Редакція: debet-kredit@gc.kiev.ua
Webmaster: web_dk@gc.com.ua