Нове число  Дебет-Кредит
Український бухгалтерський тижневик
#18 '2001: Документи для роботи - Нові документи

14. Про затвердження Типової технологічної схеми пропуску через державний кордон осіб, транспортних засобів, вантажів та іншого майна

Наказ Держкомкордону України, Держмитслужби України, Мінтрансу України від 05.03.2001 р. №152/165/130

Зареєстрований у Мін'юсті України 19.03.2001 р. за №248/5439
Чинний з 30.03.2001 р.

На виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2000 р. №1203 "Про затвердження Положення про пункти пропуску через державний кордон", з метою встановлення єдиних підходів до порядку функціонування пунктів пропуску через державний кордон та пунктів контролю, регламентації видів, послідовності і змісту контрольних операцій та порядку пропуску осіб, транспортних засобів, вантажів та іншого майна закордонного прямування, визначення відповідних умов для роботи в пунктах пропуску та пунктах контролю контрольних органів і служб, а також перебування в них осіб і транспортних засобів закордонного прямування наказуємо:

1. Затвердити Типову технологічну схему пропуску через державний кордон осіб, транспортних засобів, вантажів та іншого майна (додається).

2. Командувачам військ напрямів Прикордонних військ, начальникам регіональних і спеціалізованих митниць, керівникам державних департаментів та адміністрацій Міністерства транспорту, командирам органів охорони державного кордону, начальникам митниць здійснити комплекс організаційних і практичних заходів щодо приведення діяльності підпорядкованих підрозділів та функціонування пунктів пропуску через державний кордон у відповідність до вимог Типової технологічної схеми пропуску.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників голови Державного комітету у справах охорони державного кордону, заступників голови Державної митної служби, заступників Міністра транспорту України.

4. Наказ довести до особового складу всіх структурних підрозділів Прикордонних військ, Державної митної служби, Міністерства транспорту України, які здійснюють державні види контролю осіб, транспортних засобів, вантажів та іншого майна закордонного прямування.

Голова Державного комітету у справах охорони державного кордону України Б. ОЛЕКСIЄНКО
Голова Державної митної служби України Ю. СОЛОВКОВ
Міністр транспорту України Л. КОСТЮЧЕНКО
 
© 2001
"Дебет-Кредит"
Редакція: debet-kredit@gc.kiev.ua
Webmaster: web_dk@gc.com.ua