Нове число  Дебет-Кредит
Український бухгалтерський тижневик
#20 '2001: Документи для роботи - Нові документи

3. Щодо нарахування, відрахування та перерахування до державних цільових фондів зборів, пов’язаних з виплатою заробітної плати працівникам платниками єдиного податку

Лист Держпідприємництва від 05.04.2001 р. №2-221/2311

Коментар ДК:

Держпідприємництво вважає, що платники єдиного податку не повинні нараховувати страхові внески на фонд оплати праці найманих працівників

У Листі Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва від 05.04.2001 р. №2-221/2311 “Щодо нарахування, відрахування та перерахування до державних цільових фондів зборів, пов’язаних з виплатою заробітної плати працівникам платниками єдиного податку” (далі — Лист) платників єдиного податку підтримано в тому, що вони не повинні нараховувати страхові внески на фонд оплати праці найманих працівників.

Держпідприємництво в листі зазначає, що з 01.01.2001 р. набрали чинності закони України від 18.01.2001 р. №2240-III “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням і похованням” (див. “Документи для роботи” №11/2001.

Насправді консенсусним рішенням було визначено, що цей Закон чинний не з 1 січня, а з 28 лютого — додатково див. Лист Фонду соціального страхування від 28.02.2001 р. №01-16-276 “Про зміни у законодавчій базі із соціального страхування” в “Документах для роботи” №14/2001) та від 02.03.2000 р. №1533-III “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття” (див. “Документи для роботи” №39/2000), які по-новому регулюють питання нарахування, відрахування та перерахування до державних цільових фондів зборів, пов’язаних з виплатою заробітної плати працівникам.

Однак незважаючи на те, що порядок обчислення та ставки зборів до Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття відрізняються від тих, які були раніше, обов’язок у платників єдиного податку щодо нарахування страхових внесків на фонд оплати праці не виникає. А фізичні особи — підприємці Указом додатково звільнені і від утримань внесків до соціальних фондів.

Водночас Держпідприємництво в пункті 2 Листа зазначає, що від прибуткового податку з громадян звільняється лише платник єдиного податку. Отже, роботодавець повинен утримувати прибутковий податок із зарплати найманих працівників. На практиці так воно і є, але ситуація ця неоднозначна.

ДПА України також стверджує, посилаючись на пункт 1 Порядку видавання свідоцтва про сплату єдиного податку, затвердженого наказом ДПА України від 29.10.99 р. №599 та зареєстрованого в Мін’юсті України від 02.11.99 р. за №752/4045, що платник єдиного податку не звільняється від обов’язку нараховувати, утримувати і перераховувати до бюджету прибутковий податок з громадян з доходів, що виплачуються найманим працівникам.

А статтею 2 Указу визначено: якщо платник єдиного податку провадить підприємницьку діяльність з використанням найманої праці або за участю у підприємницькій діяльності членів його сім’ї, ставка єдиного податку збільшується на 50% за кожну особу. Чому такий порядок?

А тому що, відповідно до частини 7 статті 2 Указу, “доходи, отримані від здійснення підприємницької діяльності, що обкладається єдиним податком, не включаються до складу сукупного оподатковуваного доходу за підсумками звітного року такого платника та осіб, що перебувають з ним у трудових відносинах, а сплачена сума єдиного податку є остаточною і не включається до перерахунку загальних податкових зобов’язань як самого платника податку, так і осіб, які перебувають з ним у трудових відносинах, включаючи членів його сім’ї, які беруть участь у підприємницькій діяльності” (ця ж стаття Указу).

Таким чином, якщо платник єдиного податку використовує найману працю, то ставка єдиного податку збільшується на 50% за кожну особу (найманого працівника).

Доходи, отримані від провадження підприємницької діяльності, що обкладається єдиним податком, не включаються до складу сукупного оподатковуваного доходу такого платника та осіб, що перебувають з ним у трудових відносинах, а сплачена сума єдиного податку є остаточною і не включається до перерахунку загальних податкових зобов’язань як самого платника податку, так і осіб, які перебувають з ним у трудових відносинах, включаючи членів його сім’ї, які беруть участь у підприємницькій діяльності.

Тож дохід від підприємницької діяльності, який виплачується працівнику у вигляді заробітної плати, не повинен обкладатися прибутковим податком. На жаль, для підтвердження такого висновку повинно бути роз’яснення Кабінету Міністрів України. А на сьогодні фактично є подвійне оподаткування: 50 відсотків єдиного податку + прибутковий податок. Щоправда, єдиний податок сплачується з доходів підприємця.

Віталій МОСЕЙЧУК
 
© 2001
"Дебет-Кредит"
Редакція: debet-kredit@gc.kiev.ua
Webmaster: web_dk@gc.com.ua