Нове число  Дебет-Кредит
Український бухгалтерський тижневик
#31 '2001: Документи для роботи - Нові документи

14. Про відшкодування витрат на службові відрядження

Лист Мінфіну України від 25.06.2001 р. №041-407-544/13-3885


СУТТЄВО:

Витрати на відрядження відшкодовуються лише за наявності документів в оригіналі, які підтверджують вартість цих витрат, а саме: транспортних квитків або транспортних рахунків (багажних квитанцій), рахунків готелів, страхових полісів тощо.

Міністерство фінансів розглянуло лист щодо відшкодування витрат на відрядження і повідомляє.

Відповідно до пункту 1.11 розділу I Інструкції про службові відрядження в межах України і за кордон, затвердженої наказом Міністерства фінансів від 10.06.99 р. №146, витрати на відрядження відшкодовуються тільки за наявності документів в оригіналі, які підтверджують вартість цих витрат, а саме: транспортних квитків або транспортних рахунків (багажних квитанцій), рахунків готелів, страхових полісів тощо.

У разі якщо підприємство здійснило оплату проїзних документів і проживання в готелі в безготівковій формі (при цьому документи, які підтверджують їх вартість, повинні бути в оригіналі), працівник, скерований у відрядження, складає авансовий звіт лише про отримання ним добових.

За наявності документів, які підтверджують вартість наданих послуг (транспортні квитки, рахунки з готелю), зазначені витрати відносяться до витрат на відрядження.

Заступник міністра В. МАТВІЙЧУК

 
© 2001
"Дебет-Кредит"
Редакція: debet-kredit@gc.kiev.ua
Webmaster: web_dk@gc.com.ua