Нове число  Дебет-Кредит
Український бухгалтерський тижневик
#31 '2001: Документи для роботи - Нові документи

6. Про направлення Інструкції про порядок перерахування, обліку і витрачання страхових коштів

Лист Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань України від 14.06.2001 р. №01-104


СУТТЄВО:

Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань України й надалі вважає свої нормативно-правові акти обов'язковими для всіх страхувальників та застрахованих без їх державної реєстрації в Міністерстві юстиції України.

Направляємо для застосування в роботі Інструкцію про порядок перерахування, обліку і витрачання страхових коштів Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань України,1 затверджену постановою правління Фонду від 20.04.2001 р. №12 і узгоджену з Міністерством фінансів України і Національним банком України.

Згідно з листом Міністерства юстиції України від 14.06.2001 р. №33-36-275 Інструкція є чинною і застосовується без державної реєстрації в Міністерстві юстиції України.

Додатково буде направлене більш детальне офіційне роз'яснення Міністерства юстиції України щодо обов'язковості актів Фонду для всіх страхувальників і застрахованих без їх державної реєстрації в Міністерстві юстиції України.

Звертаю увагу на необхідність опублікування в офіційних засобах масової інформації регіону Інструкції і додатків до неї - форми страхового свідоцтва і розрахункової відомості про нарахування і перерахування страхових внесків і витрачання коштів Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань України.

Директор В. ПІДДУБНИЙ


Примітки:

1 Інструкцію про порядок перерахування, обліку та витрачання страхових коштів Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України див. у "ДК" №28/2001.

 
© 2001
"Дебет-Кредит"
Редакція: debet-kredit@gc.kiev.ua
Webmaster: web_dk@gc.com.ua