Нове число  Дебет-Кредит
Український бухгалтерський тижневик
#31 '2001: Документи для роботи - Нові документи

8. Щодо розстрочення податкового боргу

Лист Пенсійного фонду України від 25.05.2001 р. №04/2516

Коментар ДК:


СУТТЄВО:

Дозволено списувати та розстрочувати заборгованість до Пенсійного фонду не лише щодо нарахувань на заробітну плату, але і щодо утримань із заробітної плати в розмірі 1 - 2 відсотка від об'єкта оподаткування.

Ураховуючи запити окремих обласних управлінь щодо розстрочення податкового боргу, який утворився у зв'язку з несвоєчасною сплатою підприємствами утриманого з платників - фізичних осіб, які працюють на умовах трудового договору (контракту), та фізичних осіб, які виконують роботи (послуги) згідно із цивільно-правовими договорами, у тому числі членів творчих спілок, творчих працівників, які не є членами творчих спілок, збору за ставками 1 - 5 відсотків, Пенсійний фонд України роз'яснює.

Згідно з Порядком проведення органами Пенсійного фонду України списання та розстрочення податкового боргу (недоїмки) зі збору на обов'язкове державне пенсійне страхування1, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 27 березня 2001 року за №282/5473, податковий борг, який утворився по сумах, утриманих з фізичних осіб, які працюють на умовах трудового договору (контракту), станом на 01.01.2001 р. та залишився несплаченим станом на 21.02.2001 р., може бути за бажанням платника податку розстрочений.

Заступник голови правління В. КОРОНЕВСЬКИЙ


Примітки:

1 Порядок проведення органами Пенсійного фонду України списання та розстрочення податкового боргу (недоїмки) зі збору на обов'язкове державне пенсійне страхування див. у "ДК" №17/2001.


Коментар ДК:

Дозволено списувати та розстрочувати заборгованість до Пенсійного фонду щодо утримань із заробітної плати

 
© 2001
"Дебет-Кредит"
Редакція: debet-kredit@gc.kiev.ua
Webmaster: web_dk@gc.com.ua