Зателефонуйте нам
ru ua

Маєте пропозиції, зауваження чи побажання? Зв’яжіться з редакцією!
Ми неодмінно відповімо. Актуально!
Чергові семінари,
тренінги, вебінари ...

Більше семінарів ...

 : загальний
   (по всіх сайтах ДК)


Автори редакції "Дебет-Кредит"

Знайомтесь: «Дебет-Кредит»
Шановні наші читачі, за кожною сторінкою видання «Дебет-Кредит», за кожною порадою, яку ви отримуєте, зателефонувавши на «Гарячу лінію», за кожним рядком, що ви читаєте на сайті, — стоїть колектив професіоналів.

На цій сторінці ми пропонуємо вам особисто познайомитися з фахівцями, які працюють під девізом «Про бухгалтерію з любов'ю».
Зворотний зв'язок — за контактами редакції

Бикова Анна Володимирівна

 1. Посада: керівник київської редакції “Дебету-Кредиту”, провідний автор нашого тижневика, податковий консультант-практик, тренерс курсу “Податки” за програмою СAP-CIPA
 2. Спеціалізація та специфіка роботи: облік оплати праці, оподаткування доходів фізосіб, соціальні виплати, облік ТМЦ, грошових коштів, ОЗ. Сфери, в яких маю багаторічний практичний досвід, - оптова та роздрібна торгівля, послуги, як на великих підприємствах, так і у фізосіб-СПД на різних системах оподаткування.
 3. Девіз та принцип у житті: «Єдиний спосіб визначити межу можливого - вийти за цю межу».
Публікації автора

Водоп'янова Олена Михайлівна

 1. Посада: заступник головного редактора з випуску книжкових продуктів.
 2. Спеціалізація та специфіка роботи: ПДВ, спрощена система оподаткування. Для прийняття правильного рішення інтуїції замало. Завдяки нашій праці (і моїй зокрема) ви маєте можливість володіти інформацією. На сторінках «ДК» ви не лише дізнаєтеся про новини законодавства, а й ознайомитеся з нашою позицією. Вам залишається найменше - прийняти ту чи іншу сторону.
 3. Девіз та принцип у житті: «Не варто кричати, щоб бути почутим», «Усі різні - і кожен цікавий по-своєму, варто лише захотіти розгледіти це».
Публікації автора

Канарьова Наталія Вікторівна

 1. Посада: юрисконсульт ТзОВ «Редакція «Дебет-Кредит», редактор рубрики «Судова практика», консультант «Гарячої лінії», автор рубрики «Найцікавіше за місяць».
 2. Спеціалізація та специфіка роботи: аналіз законодавства, яке регулює податкові та господарські відносини, відносини у сфері ЗЕД. Особливо цікавлюся цінними паперами, авторським правом. Вивчаю проблеми фізичних осіб та фізосіб-СПД. Чимало часу приділяю підготовці відповідей на запитання «Гарячої лінії», складанню скарг на рішення державних органів, їхніх посадових осіб, а також позовних заяв.
  Як ведуча рубрики «Судова практика» постійно цікавлюся судовими рішеннями. Прагнучи донести точку зору нашої судової системи до читачів журналу, подаю в усталеному вигляді окремі висновки, у т. ч. ті, які суперечать моєму переконанню. Аналіз таких рішень дає можливість знайти альтернативні підходи до захисту інтересів особи, яка звертається по допомогу на «Гарячу лінію».
  Особливу увагу приділяю юридичному форуму - це один із небагатьох для фахівців способів отримати потрібну практичну інформацію та пораду, а також, по змозі, поділитися власним досвідом.
  Загалом головне - це інформація, якою ми володіємо повною мірою та ділимося щотижня з читачами журналу і користувачами веб-сайта.
 3. Девіз та принцип у житті: «Юрист - це не професія, це мистецтво вижити, де найважливішим є слово «треба».
Публікації автора

Кучерова Тетяна Яківна

 1. Посада: координатор «Гарячої лінії».
 2. Девіз та принцип у житті: «Хто хоче досягти мети - шукає можливості, хто не хоче - причини».


Степанов Михайло Виталійович

Посада: консультант з питань оподаткування та бухгалтерського обліку.

Спеціалізація та специфіка роботи: ПДВ, податок на прибуток, єдиний соціальний внесок, податок з доходів фізичних осіб, спрощена система оподаткування, облік оплати праці, трудове право

Девіз та принцип у житті: Поводься з іншими так, як хочеш, щоб чинили з тобою

 На початок 
0.011002