Зателефонуйте нам
ru ua

Маєте пропозиції, зауваження чи побажання? Зв’яжіться з редакцією!
Ми неодмінно відповімо. Актуально!
Чергові семінари,
тренінги, вебінари ...
Більше семінарів ...

 : загальний
   (по всіх сайтах ДК)


Як працювати з форумами Дт-Кт

Поради користувачам нової версії бухгалтерського форуму

Робота з форумом бухгалтерського порталу "Дебет-Кредит":

 1. Реєстрація
 2. Авторизація (вхід на форум, вихід)
 3. Перегляд форумів (навігація: списки форумів, тем, повідомлень)
 4. Зміна розмірів щрифтів при перегляді форумів
 5. Написання запитань («Нова тема»)
 6. Написання повідомлень-реплік («Відповісти», «Цитувати»)
 7. Пошук по форуму
 8. Відслідковування тем
 9. Користування поштою форуму («приватні повідомлення»).
 10. Персональні налаштування користувача форуму
 11. RSS канали
 12. Старий форум Дт-Кт
 13. Поблеми при роботі з форумом

Реєстрація

Для того щоб писати повідомлення на форумі Дт-Кт та користуватись його розширеними можливостями вам необхідно бути зареєстрованим користувачем форуму.

Процедура реєстрації вкрай проста і забирає обмаль часу.

Для реєстрації на форумі перейдіть по лінку «Зареєструватись» у верхньому правому куті екрану.

У реєстраційній формі подайте:

- ваш логін (ваше коротке ім’я на форумі, що буде виводитись в текстах ваших повідомлень, наприклад vlad, shumaher, Настуня і т.і.)

- адресу вашої електронної пошти, на яку будуть надходити службові повідомлення форуму

- ваш пароль

та натисніть кнопку «Відправити»

За кілька хвилин на подану вами електронну адресу робот форуму надішле повідомлення з проханням підтвердити вашу реєстрацію.

Для підтвердження достатньо перейти по лінку, що міститься в листі.

Після завершення процедури реєстрації ви можете увійти на форум як безпосередньо з відкритого поштового повідомлення так і через навігаційне меню форуму — опція «Увійти».

Важливо!

На форумі ДК діє окрема реєстрація, яка не пов’язана з реєстрацією на сайті бухгалтерського порталу «Дебет-Кредит» www.dtkt.com.ua . Для зручності ви можете використовувати тіж самі логін та пароль за винятком випадків, коли ваш логін вже був вибраний іншим користувачем форуму.

Авторизація (вхід на форум, вихід з форуму)

Вхід на форум:

Авторизуйтеся на форумі, скориставшись опцією навігаційного меню «Вхід», для цього введіть ваш логін та пароль.

Увага! Якщо ви не ввійдете на форум як зареєстрований користувач, ви зможете тільки переглядати повідомлення не маючи права писати на форумі.

Вам не має потреби щодня авторизуватись на форумі (вводити логін і пароль) у випадку, якщо ви не скористались опцією меню «Вихід» при завершенні сеансу роботи з форумом, а просто закрили вікно броузера.

Вихід з форуму:

Для того, щоб у вашу відсутність ніхто не зміг написати повідомлення на форум з вашого комп’ютера під вашим іменем, завершіть сеанс роботи з форумом скориставшись опцією «Вихід» навігаційного меню.

Для початку наступного сеансу роботи з форумом вам потрібно буде авторизуватись.

Перегляд форумів

Перегляд форумів відбувається послідовно за схемою:

 • перелік всіх форумів (включно з тематичними розділами)
 • перелік форумів у тематичному розділі
 • перегляд тем окремого форуму
 • перегляд повідомлень у вибраній темі окремого форуму

Ви завжди можете перейти на вищий рівень перегляду, скориставшись опціями «Список тем», «Список форумів» навігаційного меню. Швидкий перехід між тематичними розділами форуму можливий також за допомогою верхньої навігаційної лінійки.

Перегляд списків тем та повідомлень форумів

Переліки тем у форумах виводяться у зворотній хронології — остання (свіжа) заведена тема завжди є першою (нагорі).

Всі списки тем (повідомлень) виводяться посторінково — по 30 рядків на сторінку з можливістю подальшого переходу між сторінками кожного форуму і, відповідно, однієї теми.

Ви маєте можливість одразу перейти до останньго (свіжого повідомлення теми) при перегляді списків тем форуму.

Перегляд списків тем форуму можливий як у вигляді згорнутого списку тем, так і у вигляді «дерева», коли окрім рядка стартового повідомлення теми виводяться список підлеглих повідомлень-реплік у відповідній хронології для кожної гілки теми.

Режим перегляду списку тем вибирається осібно кожним користувачем у власних налаштуваннях форуму (опція меню «Мій профіль»). Див. також розділ «Персональні налаштування форуму».

Перегляд повідомлень у відкритій темі можливий як у розгорнутому вигляді (виводяться тексти всіх повідомлень цієї теми), так і у вигляді дерева (текст вибраного повідомлення теми + дерево повідомлень цієї теми).

Режим перегляду повідомлень у темах може встановлюватись осібно кожним користувачем у власних налаштуваннях форуму (опція меню «Мій профіль»). Див. також розділ «Персональні налаштування форуму».

Зміна розміру шрифтів при перегляді форумів

Якщо вас не влаштовує розмір тексту на сторінках форуму (занадто великий чи занадто малий), ви можете власноруч підібрати найбільш зручний режим перегляду, встановивши потрібний розмір шрифтів броузера (програми для перегляду інтернет-сторінок).
Для найпоширинішого броузера Internet Explore - опції меню "View" ("Вид") - "Text size" ("Розмір тексту")

Написання нових тем (або як поставити запитання на форумі)

Для того, щоб завести нову тему для обговорення або поставити запитання необхідно скористатись опцією меню «Нова тема».

У формі, що відкриється необхідно подати назву теми, її текст та поставити (або зняти) відмітки про одержання поштою повімлень про нові репліки по вашій темі та про додавання вашого підпису (див. розділ «Персональні налаштування форуму»).

Підготовлену тему ви можете одразу розмістити на форумі натиснувши кнопку «Відправити», або ж скористатись її попереднім переглядом щоб переконатись у правильності своїх формулювань. Для цього натисніть кнопку «Переглянути» і на екран буде виведено ваше повідомлення власне в тому вигляді, як його побачать інші учасники форуму. В разі згоди натисніть кнопку відправити для розміщення теми на форумі. Якщо ж є потреба у додатковому редагуванні внесіть необхідні зміни в текст і повторно натисніть кнопки «Відправити» або повторно «Переглянути».

Якщо вам потрібно вилілити фрагмент тексту напівжирним написанням чи курсивом поставте на початку і в кінці цього фрагменту символи [b] [/b] та [i] [/i] відповідно.

[b]слово[/b] -> слово
[i]слово[/i] -> слово

Написання відповідей (реплік) до вже існуючих тем.

Для написання репліки ви можете одразу скористатись вікном форми для повідомлення в кінці сторінки відкритої теми.

Ваше повідомлення буде додано до переліку реплік по цій темі.

Якщо ви хочете процитувати у своїй репліці конкретно чиєсь повідомлення (повністю або частково), дати відповідь власне на це повідомлення, або ж надіслати відповідь автору вибраного повідомлення приватно поштою форуму, тоді скористайтесь опціями нижньої лінійки меню вибраного повідомлення - «Відповісти», «Цитувати», «Відповісти приватно».

Порядок заповнення і відправки повідомлення повністю аналогічний поданому вище («Написання нових тем»).

Пошук по форуму

Для швидкого пошуку по форуму скористайтесь вікном у верхньому правому куті екрану.

Задайте слово для пошуку.

На час процедури пошуку, користувачу виводиться повідомлення «Пошук виконується, будь-ласка зачекайте»

Пошук буде виконано по всіх форумах у всіх полях. Відповідно, результат пошуку може бути занадто великим і не дуже зручним для подальшого користування.

В цьому випадку скористайтесь лінком «Розширений пошук» (під вікном «Пошук»)

Розширений пошук

Для пошуку в конкретному форумі, по полю «Автор» та за заданий проміжок часу, перейдіть по лінку «Розширений пошук».

Важливо!

Слово для пошуку має містити не менше 3-х знаків (літер, цифр).

Для пошуку словоформ задавайте слово не повністю, вказуючи замість його закінчення знак «*». Наприклад, якщо ви задаєте слово «бланк», то будуть відібрані лише повідомлення, що містять слово «бланк». Якщо ж в кінці ви додаєте «*», а саме - «бланк*», будуть відібрані повідомлення,що містять всі словоформи: бланку, бланків, бланками і т.д.

Нажаль, в цій версії форуму не розділено пошук по полям «Назва теми» і «Текст повідомлення», що буде враховано під час його наступної модернізації.

Відслідковування тем

Зареєстровані користувачі мають змогу слідкувати за новими повідомленнями по темах, що їх зацікавили.

Для цього слід перейти по лінку «Стежити за темою» на сторінці перегляду повідомлень, або ж поставити відмітку в полі «Надсилати відповіді в цій гілці на мій e-mail» при написанні власного повідомлення.

При цьому ви будете одержувати електронною поштою листи про розміщення нових повідомлень у вибраній вами темі.

Важливо!

Ви будете отримувати лише повідомлення про факт розміщення нової репліки на форумі, а не її текст. Це зроблено з метою захисту вас від небажаної пошти.

Припинити відслідковування теми ви можете у ваших персональних налаштуваннях форуму — опція «Мій профіль» - «Підписані теми».

Користування поштою форуму («приватні повідомлення»)

Ви маєте можливість приватно відповідати на повідомлення інших користувачів, або ж просто вести з ними листування засобамии внутрішньої пошти форуму.

Персонально відповісти на вибране повідомлення ви можете безпосередньо під час перегляду теми, скориставшись лінком «Відповісти приватно».

Для перегляду приватної пошти та написання листів іншим користувачам форуму скористайтесь опцією «Приватні повідомлення», яка виведе вас до персонального центру керування вашою поштою.

Інформація про надходження нових приватних повідомлень буде надходити вам також і на «зовнішню» поштову скриньку.

УВАГА! З метою запобігання розсилки спаму в приватних повідомленнях, для всіх користувачів введено наступне обмеження: можливість відправляти приватні повідомлення не раніше 5 днів з дати реєстрації та мати не менше 5 постів на форумі.

Персональні налаштування форуму

Кожний зареєстрований користувач форуму має можливість власноруч змінювати деякі параметри налаштування режимів перегляду форумів, а також представлення персональної інформації.

Для перегляду та зміни персонайльних налаштувань скористайтесь лінком «Мій профіль».

Персональні налаштування форуму — зміна встановлених по замовчуванню режимів відображення форумів та персональних даних користувача.

Замінити дані учасника: ви можете занести своє справжнє ім'я, окрім «логіна» (ніка), яке матимуть змогу бачити інші зареєстровані користувачі форуму.

Замінити підпис: — можливість задати або змінити підпис, що буде автоматично з'являтись у ваших повідомленнях.

Замінити e-mail: зміна електронної адреси користувача

Редагувати опції приватності: дозволити/заборонити іншим користувачам форуму бачити вашу електронну адресу в ваших повідомленнях

Відслідковувати гілку (Дерево тем) — управління процесом стеження за темами, які вас зацікавили (вибір тем, підключення, відключення, часові проміжки).

Налаштування форуму:

Мова: вибір мови інтерфейсу українська - російська - англійська

Налаштування списку повідомлень: вибір режиму перегляду списку тем у форумі і«згорнуто» (списком) - «розгорнуто» (деревом)

Налаштування перегляду повідомлень: вибір режиму перегляду теми, а саме: «згорнуто» (текст вибраного повідолення, всі решта - деревом) - «розгорнуто» (розкриті тексти всіх повідомлень)

E-mail-підтвердження: проставити або зняти по замовчуванню відмітку «Надсилати відповіді в цій гілці на мій e-mail» в формі для написання нових повідомлень.

Режим "Приєднувати мій підпис": проставити або зняти по замовчуванню відповідну відмітку в формі для написання нових повідомлень.

Включити e-mail повідомлення для приватних листів: згода на одержання листів про нові репліки по вибраних темах на зовнішню поштову скриньку.

Змінити пароль: зміна пароля, заведеного вами при реєстрації або ж наданого вам роботом сайту після того, як ви скористались функцією «Забув пароль»

RSS канали форуму

Ви можете слідкувати за появою відповідних тем на форумах за допомогою RSS каналів, якщо на вашому комп’ютері встановлене відповідне програмне забезпечення (FeedReader, Opera та ін.)

Старий форум

Старий форум «Дебету-Кредиту», що діяв до червня 2008 року наразі працює лише як архів і виключно у режимі перегляду тем.
Перейти до старого форуму >>

Поблеми з форумом

Якщо під час роботи з форумом у вас виникнуть проблеми, які ви не зможете залагодити скориставшись порадами, викладеними на цій сторінці, будь ласка зверніться із заптом по допомогу до чергового адміністратора сайту за телефоном (032) 270-22-67 чи за адресою [email protected] , або ж сформулюйте питання на Читацькому форумі
 На початок 
0.008449