(044) 391-51-92
ru ua

Маєте пропозиції, зауваження чи побажання? Зв’яжіться з редакцією!
Ми неодмінно відповімо.



 Актуально!




Ближайшие семинары,
тренинги, вебинары ...

Все семинары ...         
(полный план-график)









 : загальний по сайту



Курсы валют на PROext

Дебет-Кредит № 42 (17.10.2011)
Суть справи :: Податковий облік

Шановні читачі паперового «Дебету-Кредиту»!  
   




    З 1 травня 2015 року за кожен місяць передплати вам безкоштовно надається доступ до десяти будь-яких архівних статей журналу і перегляд одного вебінару редакції.

    Щоб скористатися цими можливостями, слід лише вказати дані про передплату на «Дебет-Кредит» на нашому сайті. Це просто і займе усього декілька хвилин, проте, про всяк випадок, радимо ознайомитись із короткою інструкцією.
    Гарного вам читання!



1/3 статті 

 


Ви бачите лише початок публікації з архівів «Дебету-Кредиту» для ознайомлення з її тематикою.
Повні тексти свіжих та архівних матеріалів журналу читайте на online.dtkt.ua.



Хто сплачує екоподаток за побутові відходи?

Ганна БИКОВА, «Дебет-Кредит»

Екоподаток не був новацією ПКУ — адже раніше йому відповідав збір за забруднення навколишнього середовища. Проте певні зміни в сфері оподаткування він вніс і, крім того, викликав запитання, відповіді на які платники податку й досі чекають. Коментований лист Мінприроди від 04.08.2011 р. №14364/07/10-11 (див. у «ДК» №42/2011) роз’яснює, чи треба сплачувати екоподаток у разі викидання сміття у сміттєпроводи і контейнери для сміття. Чи слід для цього отримувати якийсь дозвіл? Чи є таке викидання розміщенням сміття? I чи треба сплачувати за нього екоподаток?

Мінприроди відповідає на ці запитання так: викидання сміття у спеціальні сміттєві контейнери, які належать компаніям, що надають послуги з вивезення сміття до місць зберігання та знищення, а також у сміттєпроводи не є розміщенням сміття. I згідно з чинним законодавством не потребує отримання спеціальних дозволів для тих, хто викидає сміття в такі контейнери і сміттєпроводи. Але п. 3 Правил надання послуг з вивезення побутових відходів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 р. №1070, встановлено, що власники або балансоутримувачі житлових будинків, земельних ділянок повинні укласти договори з особою, яка визначена виконавцем послуг з вивезення побутових відходів, та забезпечити роздільне збирання побутових відходів. Зверніть увагу на те, що відповідно до ст. 1 Закону

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


   



Хто сплачує екоподаток за побутові відходи?
Екоподаток не був новацією ПКУ — адже раніше йому відповідав збір за забруднення навколишнього середовища. Проте певні зміни в сфері оподаткування він вніс і, крім того, викликав запитання, відповіді на які платники податку й досі чекають. Коментований ли

 На початок 




0.009828