Зателефонуйте нам
ru ua

Маєте пропозиції, зауваження чи побажання? Зв’яжіться з редакцією!
Ми неодмінно відповімо. Актуально!
Чергові семінари,
тренінги, вебінари ...
Більше семінарів ...

 : загальний
   (по всіх сайтах ДК)


Дебет-Кредит № 26 (26.6.2006)
Життя :: Що нового?

Увага! Архівна публікація 

 


Ця сторінка містить давню архівну публікацію бухгалтерського тижневика "Дебет-Кредит", яка на даний час ймовірно втратила актуальність і може не відповідати діючим нормам бухгалтерського та податкового обліку.
Для роботи з актуальними матеріалами журналу перейдіть до ONLINE.dtkt.ua

або оберіть потрібний вам разділ ДК-порталу в верхньому рядку навигації.

При поверненні сум у зв’язку з нарахуванням ПК з ПДФО утримання в соцфонди не враховуються

! Фізичним особам

ДПАУ роз’яснює: Законом про доходи встановлені окремі, не пов’язані між собою порядки визначення об’єкта оподаткування при нарахуванні заробітної плати і нарахування податкового кредиту з ПДФО. ДПАУ і надалі дотримується думки про те, що при визначенні різниці між сумою загального річного доходу, нарахованого протягом 2005 року у вигляді заробітної плати, і сумою податкового кредиту застосовані податкова соціальна пільга і утримані в соціальні фонди суми не враховуються. У розрахунку ПДФО для повернення застосовується виключно сума нарахованої протягом податкового року заробітної плати. Форми Переліку сум витрат і Розрахунку суми податку з доходів фізичних осіб для платників податку є рекомендованими формами.

Розрахунок сум ПДФО, належних до повернення платникам податку внаслідок застосування права на податковий кредит, в іншому, ніж чинний порядок, можливий лише шляхом внесення змін до законодавства.

Наш коментар: До складу податкового кредиту включаються фактично понесені витрати, підтверджені платником податку документально — фіскальним або товарним чеком, касовим ордером, товарною накладною, іншими розрахунковими документами або договором, які ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) та вказують суму витрат.

Для розрахунку податкового кредиту беруться до уваги сума нарахованої протягом звітного податкового року заробітної плати та сума понесених витрат.

Законом встановлено, що за основу береться сума загального оподатковуваного доходу, одержаного протягом звітного року як заробітна плата. Інші суми одержаних платником податку доходів при визначенні суми повернення у зв’язку з нарахуванням податкового кредиту не беруться до уваги.

Перелік витрат, які можна відносити до складу податкового кредиту, див. у «ДК» №8/2006.

Олена ВОДОП’янова, «Дебет-Кредит»Наступна стаття:  На початок статті Два способи обчислення коригуючого коефіцієнта при справлянні рентної плати Частковий перегляд статті (тільки початок)
Життя :: Що нового?
! Платникам рентної плати за видобуту вуглеводневу сировину Що було: Ст. 3 Закону про Держбюджет-2006 (далі — Закон) затверджено ставки рентної плати за видобуту вуглеводневу сировину (нафту, природний газ та газовий конденсат). Її продаж здійснює...

В рубриці: 


Що нового Частковий перегляд статті (тільки початок)
№ 22 (1.6.2015) :: Життя :: Що нового?
Затверджено Інструкцію про порядок сплати ЄСВ
Звіт з ЄСВ: порядок заповнення в разі отримання компенсації з бюджету
Підприємець не може бути засновником господарського товариства ...

Що нового Частковий перегляд статті (тільки початок)
№ 21 (25.5.2015) :: Життя :: Що нового?
Допомога по тимчасовій непрацездатності виплачується і за день смерті
Звільняти працівників за прогул в районах АТО не можна
Затверджено перелік товарів, які оформляє Енергетична митниця ДФС ...

0.031918