(044) 391-51-92
ru ua

Маєте пропозиції, зауваження чи побажання? Зв’яжіться з редакцією!
Ми неодмінно відповімо.



 Актуально!




Ближайшие семинары,
тренинги, вебинары ...

Все семинары ...
(полный план-график)









 : загальний
   (по всіх сайтах ДК)






Документи для роботи № 29 (21.7.2014)
Додатки до друкованого ДК

Увага! Архівна публікація 

 


Ця сторінка містить давню архівну публікацію бухгалтерського тижневика "Дебет-Кредит", яка на даний час ймовірно втратила актуальність і може не відповідати діючим нормам бухгалтерського та податкового обліку.
Для роботи з актуальними матеріалами журналу перейдіть до ONLINE.dtkt.ua

або оберіть потрібний вам разділ ДК-порталу в верхньому рядку навигації.

Лист Пенсійний фонд від 16.7.2014 № 18834/05-10

Про відображення у звітності середнього заробітку мобілізованих працівників (витяг)

Суттєво. Єдиний соцвнесок не нараховується на виплати, які компенсуються з бюджету в межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.

! Роботодавцям

 

<…>

Відповідно до частини третьої статті 119 Кодексу законів про працю України (зі змінами) за працівниками, призваними на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, але не більше одного року, зберігаються місце роботи, посада і компенсується із бюджету середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, в яких вони працювали на час призову, незалежно від підпорядкування та форми власності. Виплата таких компенсацій із бюджету в межах середнього заробітку проводиться за рахунок коштів Державного бюджету України в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України

Єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування не нараховується на виплати, які компенсуються з бюджету в межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.

Враховуючи вищезазначене особа одночасно перебуває в трудових відносинах с підприємствами, установами та організаціями, а також перебуває на обліку в військовій частині.

Враховуючи викладене, в звіті про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів, затвердженому наказом Міністерства доходів і зборів України від 09.09.2013 № 454 (далі — Порядок № 454), суми середньої заробітної плати і календарні дні перебування в трудових відносинах осіб призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, зазначаються з урахуванням такого.

В у таблиці 5 додатку 4 Порядку № 454 дата мобілізації не зазначається.

В таблиці 6 додатку 4 до Порядку № 454 інформацію про особу відображають із обов’язковим зазначенням реквізитів:

— 11 «Місяць та рік, за який проведено нарахування»;

— 15 «Кількість календарних днів перебування у трудових/ЦП відносинах протягом звітного місяця»;

— 17 «Загальна сума нарахованої заробітної плати/доходу (усього з початку звітного місяця)».

Реквізити 18 та 19 не заповнюються.

Приклад заповнення таблиці 6 додатку 4 Порядку № 454





Наступна стаття:  На початок статті 



Щодо оподаткування операцій з цінними паперами податком на прибуток та ЦП-акцизом (витяг) Частковий перегляд статті (тільки початок)
Лист Інші от 15.4.2014 № 6877/6/99-99-19-03-02-15
Бухоблік
Міндоходів відповіло на низку запитань щодо оподаткування операцій із цінними паперами податком на прибуток та ЦП-акцизом. ...
Коментар ДК...

В рубриці: 


Рекомендації щодо ознак ризикових операцій Частковий перегляд статті (тільки початок)
Лист Національний банк от 6.4.2015 № 25-04001/22852
№ 14-15 (6.4.2015) :: Додатки до друкованого ДК
Нацбанк визначив ознаки ризикових операцій з готівкою...

Проблемні питання щодо застосування податкового компромісу Частковий перегляд статті (тільки початок)
Лист Інші от 23.2.2015 № 5996/7/99-99-20-07-03-17
№ 14-15 (6.4.2015) :: Додатки до друкованого ДК
Податківці розяснили понад 50 проблемних питань щодо застосування податкового
компромісу....

0.015109