(044) 391-51-92
ru ua

Маєте пропозиції, зауваження чи побажання? Зв’яжіться з редакцією!
Ми неодмінно відповімо.



 Актуально!




Ближайшие семинары,
тренинги, вебинары ...

Все семинары ...
(полный план-график)









 : загальний
   (по всіх сайтах ДК)






Документи для роботи № 47 (24.11.2014)
Податкове адміністрування

Увага! Архівна публікація 

 


Ця сторінка містить давню архівну публікацію бухгалтерського тижневика "Дебет-Кредит", яка на даний час ймовірно втратила актуальність і може не відповідати діючим нормам бухгалтерського та податкового обліку.
Для роботи з актуальними матеріалами журналу перейдіть до ONLINE.dtkt.ua

або оберіть потрібний вам разділ ДК-порталу в верхньому рядку навигації.

Лист Мінфін від 19.9.2014 № 31-08030-18-10/24166

Щодо надання інформації

Суттєво. Перевірки СГ контролюючими органами (крім ДФСУ) протягом серпня — грудня 2014 року здійснюються тільки з дозволу КМУ або за заявкою СГ щодо його перевірки.

! СГ

Міністерство фінансів розглянуло листа Державної фінансової інспекції щодо застосування норм статті 31 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» і повідомляє.

Статтею 31 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» установлено, що перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб — підприємців контролюючими органами (крім Державної фіскальної служби України) здійснюються протягом серпня — грудня 2014 року виключно з дозволу Кабінету Міністрів України або за заявкою суб’єкта господарювання щодо його перевірки.

Перелік контролюючих органів, яким надаватиметься такий дозвіл, визначено Постановою Кабінету Міністрів України від 13.08.2014 р. №408 «Питання запровадження обмежень на проведення перевірок державними інспекціями та іншими контролюючими органами». При цьому до зазначеного переліку включено Держфінінспекцію. Надання дозволів здійснюється шляхом прийняття відповідного розпорядження. Дозвіл не потрібен у разі, коли такі перевірки проводяться за рішенням суду, на вимогу службових осіб у випадках, передбачених Кримінальним процесуальним кодексом України.

Тобто чинним законодавством визначено перелік заходів, які здійснюються без отримання дозволу Кабінету Міністрів України. У всіх інших випадках проведення контролюючими органами будь-яких контрольних заходів (у тому числі як планових, так і позапланових) необхідним є дозвіл уряду.

Одночасно зазначаємо, що для завершення контрольних заходів, розпочатих до набрання чинності вищезазначеним Законом України, необхідність отримання дозволу Кабінету Міністрів України цією постановою не передбачена.

Заступник міністра — керівник апарату В. МАТВІЙЧУК



Наступна стаття:  На початок статті 



Щодо курсових різниць, отриманих від перерахунку заборгованості за фінансовим кредитом в іноземній валюті Частковий перегляд статті (тільки початок)
Лист Інші от 10.10.2014 № 6954/7/99-99-19-02-02-17
Бухоблік
До доходів та витрат платника податку на прибуток включаються доходи та витрати у вигляді додатних чи від’ємних курсових різниць, отриманих від перерахунку заборгованості за фінансовим кредитом в інвалюті. ...

В рубриці: 


Щодо міжнародних договорів про уникнення подвійного оподаткування Частковий перегляд статті (тільки початок)
Лист Інші от 30.1.2015 № 2809/7/99-99-12-01-03-17
№ 17-18 (27.4.2015) :: Податкове адміністрування
ДФСУ поінформувала, з якими країнами діють договори про уникнення подвійного
оподаткування. ...

Щодо застосування при митному оформленні товарів норми стосовно конфлікту інтересів Частковий перегляд статті (тільки початок)
Лист Інші от 8.7.2014 № 13738/5/99-99-19-04-02-16
№ 09 (2.3.2015) :: Податкове адміністрування
Застосування принципу презумпції правомірності рішення платника податків
може мати місце після завершення перевірки контролюючим органом платника
податків та складання в установленому порядку акта такої перевірки. ...

0.017332