Маєте пропозиції, зауваження чи побажання? Зв’яжіться з редакцією!
Ми неодмінно відповімо.



 Актуально!




Чергові семінари,
тренінги, вебінари ...

Більше семінарів ...









 : загальний
   (по всіх сайтах ДК)






Документи для роботи № 25 (19.6.2006)
Оподаткування

Увага! Архівна публікація 

 


Ця сторінка містить давню архівну публікацію бухгалтерського тижневика "Дебет-Кредит", яка на даний час ймовірно втратила актуальність і може не відповідати діючим нормам бухгалтерського та податкового обліку.
Для роботи з актуальними матеріалами журналу перейдіть до ONLINE.dtkt.ua

або оберіть потрібний вам разділ ДК-порталу в верхньому рядку навигації.

Лист ДПС України від 23.3.2006 № 2725/7/16-1515-26

Щодо визначення звітного (податкового) періоду

Суттєво. Платник ПДВ, який сплачує єдиний податок, має право застосовувати квартальний податковий період незалежно від обсягів оподатковуваних ПДВ операцій з поставки за попередній календарний рік.

Державна податкова адміністрація України розглянула лист щодо визначення звітного (податкового) періоду платника податку на додану вартість, який є платником єдиного податку, і повідомляє.

Згідно з пунктом 7.8 статті 7 Закону України «Про податок на додану вартість» податковим періодом є один календарний місяць, а у випадках, особливо визначених цим Законом, календарний квартал.

Платник податку, обсяг оподатковуваних операцій якого за минулі дванадцять місячних податкових періодів не перевищував 300 тис. грн, може вибрати квартальний податковий період. У разі якщо протягом будь-якого періоду з початку застосування квартального податкового періоду обсяг оподатковуваних операцій платника податку перевищує зазначену суму, такий платник податку зобов’язаний самостійно перейти на місячний податковий період починаючи з місяця, на який припадає таке перевищення, що зазначається у відповідній податковій декларації за наслідками такого місяця.

Крім того, Указом Президента України від 28 червня 1999 року №746/99 «Про внесення змін до Указу Президента України від 3 липня 1998 року №727 «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва» усім платникам єдиного податку, у тому числі й тим, які одночасно є платниками ПДВ, дозволено застосовувати квартальний податковий період подання звітності, у тому числі і з ПДВ.

Таким чином, незалежно від обсягів оподатковуваних операцій з поставки товарів (послуг) за попередній календарний рік, платник ПДВ, який сплачує єдиний податок, має право застосовувати квартальний податковий (звітний) період.

Про своє рішення платник повинен надати відповідне повідомлення органу державної податкової служби під час оформлення документів на перехід на спрощену систему оподаткування.

Одночасно повідомляємо, що відповідно до підпункту 4.4.2 статті 4 Закону України від 21.12.2000 р. №2181-III «Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» та пункту 1.11 Порядку надання роз’яснень окремих положень податкового законодавства, затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України від 12.04.2003 р. №176 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 23.04.2003 р. за №326/7647), податкове роз’яснення надається податковими органами на запит платника податків для використання такого роз’яснення при обрахуванні ним сум податкових зобов’язань та під час проведення ним апеляційних процедур, при наданні платником інформації про конкретні обставини справи.

Перший заступник голови Г. ОПЕРЕНКО



Наступна стаття:  На початок статті 



Перелік об’єктів, дозвіл на початок роботи та оренду приміщень яких видається та введення в експлуатацію яких здійснюється центральним органом державного пожежного нагляду Частковий перегляд статті (тільки початок)
Бухоблік
1. Атомні, теплові, гідро- та гідроакумулюючі електростанції, об’єкти їх життєзабезпечення та оренда приміщень, технологічних установок і обладнання на них. 2. Об’єкти, які охороняються структурними підрозділами МНС України на договірних.....
Коментар ДК...

В рубриці: 


Щодо відображення в бухгалтерському обліку коштів підприємства на рахунку в системі електронного адміністрування податку на додану вартість Частковий перегляд статті (тільки початок)
Лист Інші от 8.4.2015 № 31-18410-08-25/12278
№ 20 (18.5.2015) :: Оподаткування
Мінфін готує зміни до Інструкції про План рахунків, якими передбачається
запровадження субрахунку до рахунку 31 «Рахунки в банках», призначеного,
зокрема, для обліку коштів на рахунку в системі електронного адміністрування
ПДВ. ...

Щодо оподаткування військовим збором Частковий перегляд статті (тільки початок)
Лист Інші от 19.2.2015 № 2842/10/26-15-17-01-12
№ 20 (18.5.2015) :: Оподаткування
Сума доходу у вигляді виграшів, призів (інших, ніж виграш (приз) у лотерею)
оподатковується військовим збором за ставкою 1,5 відсотка. ...

0.043632