Маєте пропозиції, зауваження чи побажання? Зв’яжіться з редакцією!
Ми неодмінно відповімо. Актуально!
Чергові семінари,
тренінги, вебінари ...

Більше семінарів ...

 : загальний
   (по всіх сайтах ДК)


Документи для роботи № 25 (19.6.2006)
Бухоблік

Увага! Архівна публікація 

 


Ця сторінка містить давню архівну публікацію бухгалтерського тижневика "Дебет-Кредит", яка на даний час ймовірно втратила актуальність і може не відповідати діючим нормам бухгалтерського та податкового обліку.
Для роботи з актуальними матеріалами журналу перейдіть до ONLINE.dtkt.ua

або оберіть потрібний вам разділ ДК-порталу в верхньому рядку навигації.

Перелік об’єктів, дозвіл на початок роботи та оренду приміщень яких видається та введення в експлуатацію яких здійснюється центральним органом державного пожежного нагляду

Додаток 1 до пункту 3.1 Інструкції з організації роботи органів державного пожежного нагляду з питань видачі дозволу на початок роботи підприємств та оренду приміщень

Дивись коментар

1. Атомні, теплові, гідро- та гідроакумулюючі електростанції, об’єкти їх життєзабезпечення та оренда приміщень, технологічних установок і обладнання на них.

2. Об’єкти, які охороняються структурними підрозділами МНС України на договірних засадах.

3. П’ятизіркові готелі та готельні комплекси.

4. Театри, кіноконцертні зали, центри культури та дозвілля, клуби та танцювальні зали на 800 місць і більше.

5. Підземні комплекси торговельного та іншого призначення із загальною площею 3500 м2 і більше та (або) площею торговельного залу 1500 і більше м2.

6. Торговельні, торговельно-розважальні комплекси і центри, виставкові центри, криті ринки, об’єкти громадського харчування загальною площею 7000 м2 і більше.

7. Лікувальні заклади, санаторії, пансіонати, будинки відпочинку, профілакторії та інші заклади для відпочинку й оздоровлення із загальною кількістю перебування 700 осіб і більше.

8. Склади газу, газоконденсату, скрапленого газу, нафти та нафтопродуктів 1 та 2 категорій та газонафтоперекачувальні станції.

9. Склади та бази пожежовибухонебезпечних матеріалів із загальною площею 5000 м2 та більше.

10. Крупні, великі та міжнародні вокзали (аеропорти, морські, річкові, залізничні та інші).

11. Особливо важливі об’єкти, будівництво яких затверджується Кабінетом Міністрів України.

12. Об’єкти, що будуються, як виняток, за іноземною ліцензією, якщо таке передбачено міжнародною угодою або умовами проведення міжнародного конкурсу, незалежно від джерел інвестицій та порядку затвердження документації.

13. Об’єкти, які будуються із залученням іноземних кредитів або інвестицій під гарантії Кабінету Міністрів України.

14. Об’єкти з кошторисною вартістю будівництва 100 млн грн та більше.

15. Об’єкти, на які не встановлені норми і правила, та об’єкти, що будуються з обґрунтованими відхиленнями від обов’язкових вимог нормативних документів.

16. Вибухопожежонебезпечні об’єкти, віднесені до категорій «А» і «Б» загальною площею 3500 м2, об’єкти, на яких зберігаються, використовуються та обертаються у виробничому процесі радіацій­но-, хімічно-, біологічно-, бактеріологічнонебезпечні речовини і матеріали площею 3500 м2 і більше.

17. Об’єкти, будівлі та приміщення, які призначені для виробництва, зберігання та утилізації боєприпасів, вибухових речовин, засобів.

18. Бібліотеки, книгосховища, архіви незалежно від відомчої належності та форми власності з фондом зберігання від 2 млн примірників.

19. Музеї, пам’ятники архітектурного мистецтва та історії державного значення.

20. Будівлі наземних та підземних гаражів (автостоянок) загальною площею 2500 м2.

21. Будівлі, у яких розміщуються структурні підрозділи, установи та підприємства Національного банку України, банки.

Держпожбезпеки може видавати також дозволи на початок роботи і введення в експлуатацію об’єктів та на оренду приміщень, не зазначених у цьому Переліку, у разі звернення власників (орендарів) щодо спірних питань при їх видачі територіальними і місцевими органами державного пожежного нагляду.

Держпожбезпеки має право делегувати права на проведення експертиз проектів та експертної оцінки об’єктів, ведення нагляду за будівництвом і контролю за виконанням заходів щодо усунення недоліків, викладених в експертному висновку на зазначених у переліку об’єктах, прийняття в експлуатацію та видачі дозволу на початок роботи підприємства та оренду приміщень територіальним органам державного пожежного нагляду.

Начальник Державного департаменту пожежної безпеки МНС України полковник внутрішньої служби Е. УЛИНЕЦЬНаступна стаття:  Коментар ДК...  На початок статті 

Порядок контролю за додержанням Ліцензійних умов провадження організації діяльності з проведення азартних ігор Частковий перегляд статті (тільки початок)
Регуляторна політика
Орган контролю не менше як за п’ять робочих днів повідомляє ліцензіата про проведення планової перевірки. Про проведення позапланової перевірки ліцензіат заздалегідь не попереджається. Цей Порядок розроблено відповідно до статей 5, 6,...

В рубриці: 


Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо справедливого оподаткування доходів фізичних осіб в інтервалі від 10 до 17 розмірів мінімальної заробітної плати Частковий перегляд статті (тільки початок)
Закон України от 19.5.2015 №
№ 22 (1.6.2015) :: Бухоблік
Ставка ПДФО 15% застосовується до межі в 17 мінімальних зарплат, а не 10. Ця
сама сума є максимальною величиною доходу, з якої справляється ЄСВ.
Понижуючий коефіцієнт до ставок ЄСВ у 2016 р. становить 0,4. ...
Коментар ДК...

Про роз’яснення з питань оподаткування податком на прибуток операцій в іноземній валюті Частковий перегляд статті (тільки початок)
Лист Інші от 5.5.2015 № 16030/7/99-99-19-07-02-17
№ 22 (1.6.2015) :: Бухоблік
Визначені за правилами бухобліку курсові різниці для цілей оподаткування
податком на прибуток визнаються доходами та/або витратами у звітному періоді
їх виникнення. ...

0.026639