Зателефонуйте нам
ru ua

Маєте пропозиції, зауваження чи побажання? Зв’яжіться з редакцією!
Ми неодмінно відповімо. Актуально!
Чергові семінари,
тренінги, вебінари ...
Більше семінарів ...

 : загальний
   (по всіх сайтах ДК)


Документи для роботи № 30 (24.7.2006)
Регуляторна політика

Увага! Архівна публікація 

 


Ця сторінка містить давню архівну публікацію бухгалтерського тижневика "Дебет-Кредит", яка на даний час ймовірно втратила актуальність і може не відповідати діючим нормам бухгалтерського та податкового обліку.
Для роботи з актуальними матеріалами журналу перейдіть до ONLINE.dtkt.ua

або оберіть потрібний вам разділ ДК-порталу в верхньому рядку навигації.

Лист Мінфін від 30.6.2006 № 31-35020-04-10/13884

Про надання роз’яснення

Дивись коментар

Суттєво. Суб’єкту господарювання, який має намір організувати діяльність з проведення азартних ігор, необхідно отримати ліцензію, незалежно від того, чи має він ліцензію на діяльність з організації та утримання гральних закладів.

Міністерство фінансів України розглянуло листа українського бухгалтерського тижневика «Дебет-Кредит» стосовно ліцензування організації діяльності з проведення азартних ігор і повідомляє.

Відповідно до Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» (далі — Закон) спеціально уповноважений орган, яким визначено Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва, дає роз’яснення щодо застосування законодавства у сфері ліцензування.

Відповідно до роз’яснень Держпідприємництва «організація та утримання тоталізаторів, гральних закладів» та «організація діяльності з проведення азартних ігор» є окремими видами господарської діяльності, для провадження яких необхідно отримати ліцензії у відповідних органах ліцензування.

... суб’єкту господарювання, який має намір проводити господарську діяльність з організації діяльності з проведення азартних ігор, необхідно отримати відповідну ліцензію незважаючи на те, що він має ліцензію на здійснення господарської діяльності з організації та утримання гральних закладів».

Якщо суб’єкт господарювання має намір проводити циліндричні ігри (в т. ч. рулетка) та ігри в тоталізатор, то необхідно звернутись із заявою про видачу ліцензії на організацію діяльності з проведення азартних ігор (організація діяльності з проведення азартних ігор у казино, букмекерська діяльність).

Заступник міністра В. РЕГУРЕЦЬКИЙНаступна стаття:  Коментар ДК...  На початок статті 

Про сплату страхових внесків Частковий перегляд статті (тільки початок)
Лист Пенсійний фонд от 21.6.2006 № 7902/03-20
Бухоблік
Внески на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування сплачуються страхувальником-працедавцем, який нарахував працівнику компенсацію за невикористану відпустку. Пенсійний фонд України розглянув лист про сплату страхових внес...
Коментар ДК...

В рубриці: 


Про надання підприємствам громадських організацій інвалідів дозволів на право користування пільгами з оподаткування Частковий перегляд статті (тільки початок)
Лист Інші от 2.3.2015 № 4845/5/99-99-19-02-02-16
№ 20 (18.5.2015) :: Регуляторна політика
ДФСУ вважає, що видані раніше (до 01.01.2015 р.) громадським організаціям
інвалідів дозволи на право користування пільгами з оподаткування у 2015 році
не потребують заміни. ...

Про розрахунок виплат Частковий перегляд статті (тільки початок)
Лист Інші от 6.10.2014 № 493/18/99-14
№ 20 (18.5.2015) :: Регуляторна політика
Якщо перші робочі дні місяця були вихідними, а особа приступила до роботи в
перший робочий день місяця, при розрахунку середньої зарплати такий місяць
враховується повністю....

0.048732