(044) 391-51-92
ru ua

Маєте пропозиції, зауваження чи побажання? Зв’яжіться з редакцією!
Ми неодмінно відповімо.



 Актуально!




Ближайшие семинары,
тренинги, вебинары ...

Все семинары ...
(полный план-график)









 : загальний
   (по всіх сайтах ДК)






Документи для роботи № 15 (11.4.2011)
Оподаткування

Увага! Архівна публікація 

 


Ця сторінка містить давню архівну публікацію бухгалтерського тижневика "Дебет-Кредит", яка на даний час ймовірно втратила актуальність і може не відповідати діючим нормам бухгалтерського та податкового обліку.
Для роботи з актуальними матеріалами журналу перейдіть до ONLINE.dtkt.ua

або оберіть потрібний вам разділ ДК-порталу в верхньому рядку навигації.

Лист ДПС України від 9.2.2011 № 2768/6/15-0315

Щодо дотримання платниками податку на прибуток умов для користування нульовою ставкою з податку на прибуток

Дивись коментар

Суттєво. Платники податку, які хочуть користуватися пільгою, з 01.04.2011 р. до 01.01.2016 р. повинні нараховувати штатним працівникам зарплату у розмірі, не меншому за дві мінімальні зарплати.

! Платникам податку на прибуток

Державна податкова служба України розглянула лист <...> щодо дотримання платниками податку на прибуток двох умов для користування нульовою ставкою з податку на прибуток згідно з п. 154.6 ст. 154 Податковою кодексу України і повідомляє.

Відповідно до п. 154.6 ст. 154 розділу III Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. №2755-VI (далі — Кодекс) визначено, що на період з 01.04.2011 р. до 01.01.2016 р. застосовуватиметься ставка 0% для платників податку на прибуток, у яких:

— розмір доходів кожного звітного податкового періоду наростаючим підсумком з початку року не перевищує 3 млн грн;

— нарахована за кожний місяць звітного періоду заробітна плата працівників, які перебувають з платником податку у трудових відносинах, є не меншою, ніж дві мінімальні заробітні плати, розмір якої встановлено законом.

При цьому право на отримання пільги (у разі дотримання основних вимог) мають ті платники податку на прибуток, які відповідатимуть одному із визначених у пункті 154.6 ст. 154 Кодексу критеріїв.

Обмеження в 3 млн грн визначається наростаючим підсумком з початку звітного податкового періоду і закінчується останнім календарним днем такого періоду.

Згідно зі ст. 33 Кодексу податковим періодом визначається встановлений цим Кодексом період часу, з урахуванням якого відбувається обчислення та сплата окремих видів податків і зборів. Податковий період може складатися з кількох звітних періодів.

Підпунктом 2 підрозділу 4 розділу XX Кодексу визначено, що в 2011 році (з 01.04.2011 р. — дати набрання чинності розділом III Кодексу) платники податку на прибуток підприємств складають та подають декларацію з податку на прибуток за такі звітні податкові періоди: II квартал, II і III квартали та II — IV квартали 2011 року.

Що стосується другої вимоги, то нормою 154.6 Кодексу зобов’язано платників податку, які хочуть користуватися пільгою, з 01.04.2011 р. до 01.01.2016 р. нараховувати штатним працівникам заробітну плату у розмірі, не меншому, ніж дві мінімальні заробітні плати.

У разі якщо хоча б в одному звітному податковому періоді норми п. 154.6 ст. 154 Кодексу не дотримуються, платник податку на прибуток втрачає право на таку пільгу і оподатковується на загальних підставах.

Заступник голови О. ЛЮБЧЕНКО



Наступна стаття:  Коментар ДК...  На початок статті 





Щодо обчислення страхового стажу Частковий перегляд статті (тільки початок)
Лист Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності от 4.2.2011 № 04-29-196
Бухоблік
Страховий стаж обчислюється за даними, що містяться в системі персоніфікованого обліку відомостей про застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування....
Коментар ДК...

В рубриці: 


Щодо оподаткування акцизним податком операцій з переобладнання вантажного транспортного засобу у легковий автомобіль (витяг) Частковий перегляд статті (тільки початок)
Лист Інші от 31.3.2015 № 11213/7/99-99-21-05-17
№ 20 (18.5.2015) :: Оподаткування
Якщо документ про відповідність вимогам безпеки дорожнього руху автомобіля,
переобладнаного з вантажного в легковий, отримано до 01.01.2015 р., його
власник не повинен сплачувати акцизний податок. ...

Про декларування товарів, щодо яких встановлено додатковий імпортний збір Частковий перегляд статті (тільки початок)
Лист Інші от 26.3.2015 № 10447/7/99-99-24-02-02-17
№ 20 (18.5.2015) :: Оподаткування
Декларування за одним класифікаційним кодом згідно з УКТ ЗЕД товарів, щодо
яких встановлено додатковий імпортний збір, не передбачено. ...

0.06087