Зателефонуйте нам
ru ua

Маєте пропозиції, зауваження чи побажання? Зв’яжіться з редакцією!
Ми неодмінно відповімо. Актуально!
Чергові семінари,
тренінги, вебінари ...

Більше семінарів ...

 : загальний
   (по всіх сайтах ДК)


Документи для роботи № 29 (18.7.2011)
Оподаткування

Увага! Архівна публікація 

 


Ця сторінка містить давню архівну публікацію бухгалтерського тижневика "Дебет-Кредит", яка на даний час ймовірно втратила актуальність і може не відповідати діючим нормам бухгалтерського та податкового обліку.
Для роботи з актуальними матеріалами журналу перейдіть до ONLINE.dtkt.ua

або оберіть потрібний вам разділ ДК-порталу в верхньому рядку навигації.

Лист Комітет з питань фінансів і банківської діяльності від 23.6.2011 № 04-39/10-634

Щодо відображення окремих видів доходів фізичних осіб у податковому розрахунку

Дивись коментар

Лист Комітету ВРУ з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики від 23.06.2011 р. №04-39/10-634

Суттєво. Суми доходів, зокрема тих, що не включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податків, у податковому розрахунку за формою №1ДФ (ознака доходу «128») не відображаються.

! Податковим агентам з ПДФО

До Комітету ВР України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики надійшло звернення Головного управління праці та соціального захисту населення Київської міської державної адміністрації щодо відображення окремих видів доходів фізичних осіб у податковому розрахунку, затвердженому наказом ДПА України від 24.12.2010 р. №1020 (форма №1ДФ).

Головне управління праці та соціального захисту населення звертає увагу на необхідність щоквартального заповнення і подання до органів державної податкової служби податкового розрахунку ф. №1ДФ, у якому повинна міститися інформація про всіх одержувачів соціальних виплат, дотацій, компенсацій, пенсій, державних стипендій, житлових субсидій, матеріальної допомоги та інших грошових виплат, передбачених законами України, указами Президента України, які виплачуються з бюджетів або фондів державного соціального страхування населення.

Головним управлінням праці та соціального захисту населення Київської міської державної адміністрації в податковому розрахунку необхідно щокварталу відображати понад 300000 одержувачів соціальних виплат, які згідно з нормами Податкового кодексу України (далі — Кодекс) не підлягають обкладенню податком на доходи фізичних осіб, тобто не впливають на збільшення/зменшення надходжень податку до бюджету.

Проте щоквартальна підготовка, обробка і подання такого значного обсягу інформації потребує значних витрат часу, залучення додаткової кількості працівників, придбання відповідного програмного забезпечення і здійснення інших додаткових витрат за рахунок коштів державного бюджету.

Згідно з пунктом 46.1 статті 46 і підпунктом «б» пункту 176.2 статей 176 Кодексу податковий розрахунок є податковою декларацією. Тобто документом, на підставі якого здійснюється нарахування і/або сплата податкового зобов’язання, або документом, що свідчить про суми доходу, нарахованого (виплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, і суми утриманого і/або сплаченого з них податку.

Виходячи з приведеного, Комітет вважає, що суми доходів, зокрема зазначених у частині першій підпункту 165.1.1 пункту 165.1 статті 165 Кодексу, які не включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податків, у податковому розрахунку за формою №1ДФ (ознака доходу «128») не відображаються.

Голова Комітету В. ХОМУТИННИКНаступна стаття:  Коментар ДК...  На початок статті 

Про затвердження Змін до Методичних рекомендацій з перевірки порівнянності показників фінансової звітності Частковий перегляд статті (тільки початок)
Наказ Мінфін от 15.6.2011 № 722
Бухоблік
Зміни до Методичних рекомендацій з перевірки порівнянності показників фінансової звітності....
Коментар ДК...

В рубриці: 


Щодо обкладення податком на додану вартість операцій з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України лікарських засобів Частковий перегляд статті (тільки початок)
Лист Інші от 30.3.2015 № 6490/6/99-99-19-03-0275
№ 20 (18.5.2015) :: Оподаткування
Постачання ліків, не дозволених для виробництва і застосування в Україні або
не внесених до Держреєстру лікарських засобів, оподатковується ПДВ за
ставкою 20%. ...

Щодо відображення в бухгалтерському обліку коштів підприємства на рахунку в системі електронного адміністрування податку на додану вартість Частковий перегляд статті (тільки початок)
Лист Інші от 8.4.2015 № 31-18410-08-25/12278
№ 20 (18.5.2015) :: Оподаткування
Мінфін готує зміни до Інструкції про План рахунків, якими передбачається
запровадження субрахунку до рахунку 31 «Рахунки в банках», призначеного,
зокрема, для обліку коштів на рахунку в системі електронного адміністрування
ПДВ. ...

0.061441