(044) 391-51-92
ru ua

Маєте пропозиції, зауваження чи побажання? Зв’яжіться з редакцією!
Ми неодмінно відповімо. Актуально!
Ближайшие семинары,
тренинги, вебинары ...
Все семинары ...
(полный план-график)

 : загальний
   (по всіх сайтах ДК)


Автоматично з Дт-Кт № 14 (5.4.2004)
Інтернет для бухгалтера

Увага! Архівна публікація 

 


Ця сторінка містить давню архівну публікацію бухгалтерського тижневика "Дебет-Кредит", яка на даний час ймовірно втратила актуальність і може не відповідати діючим нормам бухгалтерського та податкового обліку.
Для роботи з актуальними матеріалами журналу перейдіть до ONLINE.dtkt.ua

або оберіть потрібний вам разділ ДК-порталу в верхньому рядку навигації.

Віртуальні і дуже реальні

Інтернет.Гроші

Гроші бувають різні: паперові і металеві, наявні і безготівкові. А тепер з’явилася ще й електронна готівка, реалізована в системі інтернет-розрахунків PayCash.

Система PayCash в Україні провадить діяльність під торговою маркою Інтернет.Гроші (сайт www.imoney.com.ua).

Платежі без обману

Електронні гроші, як і реальні грошові знаки, є законним засобом платежу. Уся різниця в тім, що вони мають ходіння тільки в Інтернету. Як і наявні, електронні гроші не несуть ніякої інформації про їхнього власника. Зате корінна їх відмінність від звичайних грошей - абсолютна гарантія від обману одного з учасників угоди. Обов’язкова умова будь-якої операції купівлі-продажу - наявність електронних цифрових підписів обох сторін.

Ставши власником Інтернет.Грошей, можна зробити купівлю в Інтернеті простою і зручною: електронна вітрина з прийому замовлень на екрані монітора стає справжнім віртуальним магазином. Будь-яка купівля займе у вас лише кілька хвилин. Не кажучи про економію часу (це безперечно), оплата через PayCash не дорожча від традиційних способів оплати.

Якщо у вас ще немає доступу в Інтернет, вам не доведеться купувати картку. За допомогою PayCash можна оплатити й одержати коди доступу в Інтернет протягом кількох хвилин, не відходячи від ПК.

Інтернет.Грошам рахунок у банку не потрібен

Система Інтернет.Гроші - це сукупність так званих "електронних гаманців", захищених програм, установлених на комп’ютерах покупців. У функції "гаманця" входить: переведення й одержання електронної готівки з інших гаманців, збереження її в інтернет-банку, переведення її на банківські рахунки або в інші платіжні системи.

Система розрахунків Інтернет.Гроші - небанківська. Для того щоб стати користувачем системи, не треба відкривати рахунок у банку, не треба завіряти підпис, ставити печатки. Щоб платити в Інтернеті, досить виконати кілька нескладних дій.

1. Ознайомтеся з умовами використання системи й угодою про визнання електронно-цифрового підпису сторін. Уважно прочитайте їх, і якщо згодні з ними, переходьте до другої дії.

2. Установіть програму Інтернет.Гаманець на своєму ПК. Її можна безкоштовно стягнути із сайта http://www.imoney.com.ua/. Дистрибутив української і російської версій - 1,7 МБ.

3. Поповніть свій рахунок у системі. Це можна зробити одним із п’яти способів: поштовим або банківським переказом, внесенням готівки в офісі фірми, купівлею передоплачених карток PayCash або оплатою через Western Union чи MoneyGram. При зарахуванні грошей на рахунок система не утримує комісії за операцію. Мінімальна сума поповнення - 10 грн, максимальна - 5000 грн.

4. Оплатіть товари і послуги в Інтернеті через Інтернет-магазин

Шопінг, не відходячи від ПК

Класична процедура купівлі товару в магазині відома. Покупець йде в магазин, вибирає із запропонованого асортименту потрібний товар і, одержавши платіжний документ, оплачує товар наявними чи безготівковими. За допомогою системи Інтернет.Гроші процедура купівлі стає набагато простіше і зручніше.

Після того як на комп’ютері буде встановлено Інтернет.Гаманець і в нього внесено необхідну суму грошей, можна "вирушати" на купівлю в інтернет-магазини (а їх є понад 1000). З використанням системи Інтернет.Гроші вам не доведеться витрачати час і блукати між прилавками магазину.

Для здійснення оплати на вашому ПК повинний бути запущений Інтернет.Гаманець. В інтернет-магазині вибираєте товар чи послугу і формуєте замовлення. (Кожен магазин установлює свій порядок формування замовлення). У процесі формування замовлення необхідно вибрати як спосіб оплати Інтернет.Гроші. Потім після натискання кнопки Оплатить гаманець активізується. У ньому відкривається вікно з вимогою підтвердити оплату покупки (контракт, підписаний цифровим підписом продавця). Якщо ви згодні оплатити покупку, натискаєте кнопку Платить. При цьому контракт підписується цифровим підписом з вашої сторони, і електронна готівка відправляється на рахунок продавця. Доставка товару виробляється на умовах, пропонованих магазином.

Інтернет.Гроші перетворюємо в реальні

Інтернет.Гроші - це вільноконвертована валюта. Їхнє ходіння у віртуальному просторі нескладно перевести в звичні форми. Вивести гроші із системи (тобто перевести електронні гроші в справжні) можна трьома способами (безготівковим чи поштовим переказом і "обготівленням" в офісі оператора системи Інтернет.Гроші). Залежно від виду і терміновості переказу система Інтернет.Гроші стягує комісію від 1% до 7% (але не менше 3 грн).

Сама процедура проста: запускаєте на своєму ПК Інтернет.Гаманець, заповнюєте запропоновану форму і натискаєте кнопку Перевести деньги. Тепер можете йти в банк, ощадкасу або на пошту по свою готівку.


Інтернет.грошима можна оплатити

Послуги Хто надає
Мобільний зв’язок "Голден Телекому", "Київстар GSM", UMC
Доступ в Інтернет "Голден Телеком", УкрНет, "Адамант", Optima Telecom, Intercom, ВТВ, Imena.com.ua, MiroHost.net, "Україна-Онлайн", "Ну все"
Інтернет-послуги Реєстрація доменних імен, StrongFolder
Ігрові ресурси "Парі-матч", "Марафон", CASINO.UA
Обмінні пункти FXSPEED (www.fxspeed.com), ROBOXchange.com (обмін е-грошей на готівку)
Страхування "Гарантія і Захист", "Авеста", РОСЯНО
Комун. послуги www.paycash.kiev.ua/oplata/
Замовлення квитків e-tickets.ru
Телефонія IP-телефонія ("Ало!")
Інформація www.transport-ua.com, www.wdi.ru
Універсальні магазини http://payshop.com.ua, http://tid.com.ua, інтернет-магазин AzBooKa (www.azbooka.com), гіпермаркет електроніки http://corason.com.ua та ін.
Книги www.bookshop.kiev.ua і ін.
Одяг Інтернет-магазин charm.com.ua
Телебачення "Воля", "НТВ Плюс"
Медицина Аптека "БІОКОН" (www.biocon.com.ua)

Інтернет.Гроші без кордонів

Українські користувачі PayCash можуть оплачувати товари і послуги не тільки в Україні, а й за кордоном.

PayCash працює в Росії під маркою "Яндекс.Деньги".

Установивши повнофункціональний Гаманець PayCash, можна відкрити рахунок у системах:

Яндекс.Деньги,

PayCashEuro,

CyphermintPayCash,

PayCashLatvia.


Для тих, хто сумнівається

Якщо ви боїтеся втратити гроші через помилку в роботі, можна попрацювати з демоверсією системи. Установіть Інтернет.Гаманець як демосистему і використовуйте з цією метою Демобанк, Демогроші і Демомагазин.


Інтернет.Гроші

У розповсюджувачів можна придбати картки вартістю 50 грн, 100 грн, 200 грн. і 500 грн.

Ціна картки складається з номіналу і винагороди торгового агента (до 9%). Деякі дилери продають картки за номіналом.

Наступна стаття:  На початок статті Домашнє бюджетування за допомогою «1С:Гроші 7.7» Частковий перегляд статті (тільки початок)
Дитячий майданчик
Бухгалтером може стати не кожен, але контролювати фінанси повинні всі. Дорослі - сімейний бюджет, діти - кишенькові витрати. І вчитися цьому треба змалечку....

В рубриці: 


Небезпечні контакти Частковий перегляд статті (тільки початок)
№ 07 (13.2.2012) :: Інтернет для бухгалтера
Шахрайство в Інтернеті ...

Довірте рутину Інтернету Частковий перегляд статті (тільки початок)
№ 50 (12.12.2011) :: Інтернет для бухгалтера
Бухгалтерські проблеми вирішуємо за допомогою сервісу iFin...

0.010699